Обирай зручний спосіб зв'язку:

Краса жіночих ніг

Гарні та стрункі ноги – це привід гордості кожної жінки. Але якщо природа не дала їх від народження, то пластична хірургія завжди виправить ці недоліки. Виправлення кривизни ніг – досить поширена операція не лише серед жінок, а й серед чоловіків.

Яким буває викривлення ніг?

Справжнє викривлення викликане деформацією кісток нижніх кінцівок, часто вродженою. Буває вона двох видів:

  • «О»-подібна. У положенні стоячи ноги за такого викривлення формують колесо. У цьому випадку на внутрішній бік колінного суглоба йде більше навантаження, ніж на зовнішній, що з віком може загрожувати артрозами.
  • «Х»-подібна. При такій деформації гомілки ніби розходяться убік, а навантаження на суглоб стає більше вже із зовнішнього боку.

Помилкове викривлення ніг з’являється через неправильний розвиток м’язової тканини, кістки сформовані правильно, і роботі суглобів нічого не заважає. Круропластика – це виправлення кривизни ніг методом імплантації. Це ефективний метод усунення хибного викривлення нижніх кінцівок. Отриманий від неї ефект зберігається остаточно життя.

Які імплантати використовують для пластики ніг і наскільки вони безпечні?

Виправлення кривизни ніг здійснюють методом протезування гомілок м’якими імплантатами, що складаються із щільної силіконової оболонки, наповненої когезивним гелем. Імплантати мають довічну гарантію. Навіть у разі пошкодження оболонки гель продовжує тримати свою форму і не розтікається у м’язовій тканині, тому виправлення кривизни ніг у такий спосіб є абсолютно безпечним для здоров’я людини.

Існує два види імплантатів, які використовуються для круропластики:

  • Середній профіль;
  • Анатомічний профіль.

Імплантати підбираються кожного пацієнта індивідуально. З їхньою допомогою відбувається виправлення кривизни ніг, корекція рельєфу, що дозволяє зробити їх візуально більш симетричними та привабливими.

Які результати дає круропластика?

Виправлення кривизни ніг хірургічним способом потребує близько 1,5 місяців післяопераційної реабілітації. Невеликі косметичні шви після операції стають практично непомітними протягом 6-10 місяців. Таким чином, лише через пару місяців клієнт стає власником нових, симетричних та привабливих ніг. На фото нижче Ви можете оцінити результат проведеної круропластики, яка проходила на базі запорізької Клініки пластичної хірургії Vidnova. Як можна бачити на фото “після”, виправлення кривизни ніг пройшло успішно.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.