Обирай зручний спосіб зв'язку:

Красиві груди – ювелірна робота

Пластична хірургія грудей: які операції є в арсеналі?

Жіночі груди – це дуже тонкий інструмент, і він потребує індивідуального підходу. У цьому питанні всі критерії краси дуже відносні. Існує цілий спектр різноманітних проблем, викликаних різними причинами. Залежно від того, якою метою звернулася жінка до хірурга, фахівець може запропонувати їй кілька варіантів. Пластична хірургія грудей у ​​своєму арсеналі має підтяжку, зменшення, збільшення грудей і корекцію соска та ареоли.

Коли пластична хірургія грудей протипоказана?

Є ряд протипоказань однаковий всім пластичних операцій. Наприклад, наявність загострених хронічних захворювань, проблеми зі згортанням крові, діабет та інші. Пластична хірургія грудей, крім цих загальних протипоказань, включає в список ще й захворювання, пов’язані з проблемами молочної залози, такі як наявність злоякісних і доброякісних пухлин. Тому ця операція вимагає повноцінного обстеження організму та плюс ультразвукове дослідження грудей.

Бувають різні звернення, але найчастіше вони пов’язані з бажанням змінити і підкоригувати розмір грудей або підправити форму.

Наприклад, підтяжка грудей найчастіше виконується у жінок після пологів, грудного вигодовування або різкої втрати ваги. У таких випадках шкіра та м’язова тканина можуть надто розтягнутися та втратити свою еластичність. Дуже часто підтяжку поєднують із збільшенням. Але бувають і складніші проблеми, пов’язані з реконструкційною пластикою.

З чим пов’язане зменшення грудей?

Як було зазначено вище, пластична хірургія грудей багатогранна. Вона здатна допомогти будь-якій жінці отримати бажаний результат. І звернення з метою зменшення обсягів є не рідкістю.

Чим більший природний об’єм, тим важчі молочні залози, тим важче м’язам і шкірі утримувати вагу, отже, і процес обвисання починається раніше. Також дуже великі груди можуть впливати і на хребет, викликаючи біль у спині та відчуття тяжкості. Тому пластична хірургія грудей зменшення обсягів не рідкість. Але все ж таки жінки частіше виконують збільшення грудей, ніж зменшення.

Який обсяг найпопулярніший?

Пластична хірургія грудей вже давно є лідером серед інших видів пластики. Але у самій операції тенденції залишаються стабільними. На сьогоднішній день так само найчастішими є звернення жінок, які мріють отримати третій розмір.

Чи можна відразу змінити розмір з першого на п’ятий?

Безумовно, такі операції не виконуються за раз. Для переходу з першого до п’ятого необхідно щоб тканини та шкіра достатньо розтяглися для цього. Спочатку встановлюють ендопротези з більш маленьким об’ємом, наприклад, 100 мл, а потім їх замінюють на великі, наприклад, 300 мл. і так далі поки не досягнуть бажаного. На це знадобиться час.

Яке розміщення імплантатів передбачає пластичну хірургію грудей?

У наш час розташування імплантату здійснюється під м’яз. Для цього застосовують різні доступи. Їх всього три: під грудьми, в пахвовій западині та по ареолі.

Найбільш поширеним є доступ під грудьми. Оскільки в такому варіанті хірург відразу зможе потрапити під м’яз, не травмуючи молочну залозу, та й огляд буде досягнутий вигідніший. Але в даному випадку рубці все ж таки дещо помітніші, хоча і зливаються з часом зі шкірою, та й розташовуються в природній складці.

Доступ через пахву не забезпечить максимального огляду, це менш вигідно з точки зору операції, незважаючи на те, що рубець буде в вдалій зоні. Якщо пластична хірургія грудей здійснюється через ареолу, то в такому варіанті травматичність операції дещо більша, і часто такий доступ не рекомендують дівчатам, які не народжували.

Пластична хірургія грудей: чи впливає вік?

Пластична хірургія грудей проводиться у будь-якому віці. Основне обмеження: пацієнтка має бути старше 18 років. Якщо імплантат встановлений правильно і під грудний м’яз, він ніяким чином не впливає на роботу молочної залози, жінка може спокійно народжувати і вигодовувати дитину. Наявність імплантатів так само зможе убезпечити жінку від значного обвисання, розтягнута тканина та шкіра «лягатимуть» на імплантат» забезпечуючи більш привабливу форму. Після вигодовування, груди обвиснуть набагато менше, ніж якби не було імплантатів, і, швидше за все, знадобиться тільки корекція.

Бережіть себе і будьте прекрасні!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.