Обирай зручний спосіб зв'язку:

Лазерна або хірургічна блефаропластика: переваги та недоліки

Верхня повіка, що нависла, жирові грижі, «мішки» і зморшки під очима можуть бути викликані як генетичною схильністю, так і віковими змінами. У цих випадках найкраще рішення – звернення до пластичного хірурга для виконання блефаропластики (пластики повік). Це малоінвазивна пластична операція, яка ефективно справляється із проблемами, кардинально омолоджує обличчя, дарує погляду молодість та сяйво.

Сьогодні операція з пластики повік може проводитись лазерним та хірургічним методами. Розповідаємо про переваги та недоліки кожного типу втручання.

Лазерна блефаропластика

Лазерна пластика століття – одна з нових технологій з омолодження області навколо очей. Її суть полягає у використанні лазерного променя, що розрізає шкірний покрив. Варто розуміти, що лазер у цьому випадку виконує роль ріжучого інструменту і нічим не відрізняється від скальпеля, що використовується під час хірургічного втручання. Він одномоментно коагулює («запаює») судини та капіляри, що виключає ймовірність кровотечі, а також викликає синтез колагену.

Корекція здійснюється за допомогою CO2 лазера з налаштуваннями, що змінюються. Незважаючи на те, що термічна дія на тканину відбувається на глибину лише в 1 мкм, для ніжної та чутливої ​​шкіри це може обернутися опіком.
Методика підходить для коригування незначних змін у періорбальній зоні. Найчастіше вона проводиться під місцевим наркозом. Після операції не потрібна госпіталізація.

Хірургічна блефаропластика

Це класична методика кардинального усунення птозу повік та «мішків» під очима. При хірургічній пластикі повік спеціаліст працює скальпелем. Розріз лягає в природну складку шкіри або проходить вздовж лінії росту вій. Скальпель дозволяє зробити ювелірний розріз без обвуглювання рани, як це часто відбувається при лазерній технології, і точно висікти надлишок тканини, що провисла.

кругова блефаропластика фото
Кругова блефаропластика – пластика верхніх і нижніх повік

Пластичний хірург, зробивши розріз на столітті, відразу коагулює судини. Таким чином, операція проходить без крові та дискомфортних відчуттів для пацієнта. Мінімально знижено ймовірність появи синців, гематом. Зазначимо, що перші дні після хірургічного втручання синці та набряклість можуть спостерігатися – це природна реакція організму на операцію.

нижня блефаропластика е
Результат нижньої блефаропластики

Використовуючи скальпель, фахівець досягає рекордно тонкого розрізу. Це гарантує одержання естетичного, практично непомітного шва.

верхня блефаропластика
Результат верхньої блефаропластики

Повний період реабілітації триває до 1 місяця. Результат довгостроковий зберігається на 7-10 років. Практика показує, що пацієнти після хірургічної пластики повік рідко вдаються до повторної операції.

Висновки

Яку з методик вибрати? На це питання відповість пластичний хірург Світлана Работенко на консультації, виходячи із проблематики пацієнта та побажань результату. Головний орієнтир – досвід фахівця у вибраній галузі та довіра до нього.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.