Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ліпосакція для чоловіків: у чому особливість?

Так уже склалося в сучасному суспільстві, що ліпосакцію приписують виключно до жіночих пластичних операцій. Вважається, що саме жінки максимально намагаються відточити контури фігури, досягти ідеальних пропорцій і досягти привабливого силуету за допомогою пластики.

По суті раніше ці твердження були досить правдивими, але з кожним роком популярність пластичної хірургії зростає і серед представників чоловічої статі. І саме ліпосакція для чоловіків стає однією з найбільш популярних пластик. Це пов’язано з наявністю в чоловічій фігурі особливих жирових пасток – місць, з яких жирові відкладення досить проблематично йдуть за допомогою дієт та спорту.

Ліпосакція для чоловіків: у чому відмінність

Безумовно, сам механізм ліпосакції як у чоловіків, так і у жінок однаковий і має аналогічні цілі: формування правильного та плавного силуету. Ліпосакція для чоловіків аналогічно до жіночої проводиться в місцях, де відбувається надмірне накопичення жиру. Після операції жирові відкладення в цій галузі більше не зможуть утворитися, але це зовсім не означає, що чоловік повністю захищений від подальшого підвищення ваги. Зовсім ні, просто розподіл жиру дещо зміниться: він відкладатиметься у нових, непрооперованих місцях.

Ліпосакція для чоловіків вимагатиме проходження низки обстежень та здачі аналізів. Здебільшого дані обстеження будуть схожі з жіночими. Необхідно буде з’ясувати, чи немає захворювань, які б стати протипоказанням до виконання цієї операції.

Але при всій глобальній схожості, ліпосакція для чоловіків має деякі відмінності. В основному вони полягають у складності операції. Через анатомічні особливості будови та розвитку жіночого організму та чоловічого, ліпосакція для чоловіків є дещо складнішою. Обсяг жирової клітковини, що відкачується у чоловіків може бути більшим, ніж у жінок, оскільки їхня маса тіла вища. Отже, і у відсотковому співвідношенні максимальний обсяг жиру, що відкачується, буде більше. Місця, в яких проходить ліпосакція для чоловіків, складніші, вони важче піддаються лікуванню, оскільки жирова тканина у чоловіків більш щільна, жорстка і волокниста.

Зменшення чоловічих грудей

Ліпосакція для чоловіків стає рятівною у разі наявності такого захворювання, як генімастія – зростання та збільшення грудей. Пов’язана поява подібного захворювання пов’язана з декількома факторами: розвитком та зростанням грудної залози, та збільшенням жирових відкладень у цій галузі. З погляду естетики, цей момент може значно погіршувати зовнішній вигляд чоловічої фігури. З’являються комплекси, утворюється збентеження, виробляються психологічні проблеми. У такому разі ліпосакція для чоловіків здатна вирішити питання. Іноді буде достатньо лише застосування ліпосакції, а іноді необхідно буде скомбінувати її з видаленням залози. Після операції форми та розміри чоловічих грудей повернуться в норму.

Ліпосакція для чоловіків: проблемні зони

Жіноча фігура та чоловіча мають значні відмінності. Ці особливості впливають і області відкладення жирових тканин. Ліпосакція для чоловіків найчастіше проводиться в області живота, боків, грудей та підборіддя. Дані місця є найбільш проблемними і значно змінюють контури фігури, але варто розуміти, що ліпосакція для чоловіків, як і для жінок, не є панацеєю від зайвої ваги! Її не можна виконувати при ожирінні. Ця операція дозволяє надати правильний контур і видалити надлишки жиру з важкодоступних місць.

Реабілітаційний період

Варто розуміти, що ліпосакція для чоловіків вимагатиме носіння компресійної білизни. Це дозволить знизити набряклість, допоможе шкірі краще відновитися та підтягнутися, а також ефективно закріпить результати операції. Протягом місяця пацієнт змушений буде відмовитися від активних занять спорту, відвідин бань, саун та пляжів.

Бережіть себе і будьте прекрасні!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.