Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ліпосакція – метод зниження ваги?

Хороша фігура – ​​мрія кожної людини. Але далеко не всі від природи мають стрункість і гармонію пропорцій. Пластична хірургія допомагає згладити недоліки та підкреслити переваги будь-якої фігури. В інших випадках пластика – найшвидший та найефективніший спосіб швидко повернути форму. Наприклад, після набору ваги у зв’язку з вагітністю або грудним годуванням дитини.

Щороку Американська асоціація пластичних хірургів складає рейтинг найпопулярніших операцій у США, а також, для порівняння, у світі. Статистичні висновки свідчать, що ліпосакція у світових рейтингах, так само, як і ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську, регулярно опиняється у трійці чи п’ятірці процедур-лідерів. Ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську, поряд зі світовою практикою, проводиться у різному віці та людям різної статі. Навіть деякі підлітки – за медичними показаннями – проходять через неї (такі випадки описані у Південній Кореї та Арабських Еміратах). Але, традиційно, ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську найбільш популярна серед жінок, які стали матерями.

Пацієнти припускають, що ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську або в будь-яких інших містах – це спосіб втратити зайві кілограми. Однак пластичні хірурги застерігають: насправді ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську, як і у всьому світі, – це метод скоригувати фігуру, зробити її пропорційнішою та гармонійнішою. Справді, це дозволяє втратити зайву вагу, але лише у незначних кількостях. Насправді ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську змінює контури тіла.

Що таке ліпосакція?

Видалення надлишку жирових клітин на тій чи іншій ділянці тіла – і є ліпосакція. Мається на увазі видалення невеликої кількості клітин, хоча в деяких випадках йдеться про видалення до 6 літрів жирової клітковини.

Жирові клітини стають причиною появи специфічних характерних складок на животі чи стегнах, руках і ногах. Крім того, надлишок жирових клітин сприяє формуванню опуклостей та негармонічного рельєфу.

Щоб виправити фігуру, застосовується ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську – лікар чітко визначає проблемні ділянки та потім забирає все зайве у цій галузі. Як правило, ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську передбачає введення порожніх канюль у проблемні ділянки, забір клітин за допомогою методу вакуумного відсмоктування. Розрізи при такій процедурі мінімальні (до сантиметра) і швидко гояться, стаючи невидимими.

Чи повертається вага після ліпосакції?

Сучасні ЗМІ неодноразово порушували тему, що ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську, поряд із усім світом, не запобігає набиранню ваги після її проведення. Заради справедливості варто зауважити, що ліпосакція в Запоріжжі та Дніпропетровську, як і у всьому світі, і справді не передбачає остаточного позбавлення жиру у всьому тілі!

Однак потрібно знати, що відсмоктування жирових клітин призводить до того, що на цій проблемній ділянці не залишається клітковини, яка ще здатна «товстіти». Це означає, що згодом, навіть якщо було проведено ліпосакцію у Запоріжжі та Дніпропетровську чи у будь-якій іншій точці світу, у разі набору ваги, жир накопичуватиметься в інших місцях.

Саме тому багато хірургів цілком виправдано заявляють, що ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську, як і у всьому світі, допомагає відкоригувати фігуру раз і назавжди. Однак не йдеться про те, що, пройшовши один раз через цю процедуру, можна залишитися на все життя струнким, навіть не дотримуючись режиму правильного харчування!

Що таке ліпоскульптура?

Багато пластичних операцій можна поєднувати, щоб посилити загальний ефект від них. Наприклад, дедалі популярніша в сучасних клініках пластичної хірургії процедура під назвою «ліпоскульптура» або «ліпомоделювання». В обох випадках йдеться про поєднання двох операцій, таких як: ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську та корекція контурів тіла.

Ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську допомагає позбутися неестетичних опуклостей та рельєфу, а подальша корекція контурів тіла підтягує шкіру. Справа в тому, що з роками шкіра втрачає свою еластичність. Навіть після ліпосакції вона не завжди підтягується в достатній мірі (особливо, якщо йдеться про видалення великого об’єму жирової клітковини), залишається в’ялість.

Висічення надлишків шкіри та підтяжка сприяють досягненню більш яскраво вираженого ефекту стрункості.

Яка користь від жирових клітин?

Жирові клітини людини можуть бути дуже корисні. Пластична хірургія в наші дні пропонує інноваційні процедури з омолодження шкіри та корекції фігури. Один із них – ліпофілінг.

Ліпосакція у Запоріжжі та Дніпропетровську передбачає видалення жирових клітин, які після процедури можуть бути очищені в лабораторії та готові ще до одного використання! За допомогою ін’єкцій клітини вводять у проблемні ділянки тіла, наприклад, у ті області обличчя, де явно проступили зморшки або впали з роками щоки. Ліпофілінг допомагає відновити об’єм та вирівняти рельєф обличчя, підтягнути овал.

Інші види ліпофілінгу дозволяють коригувати навіть об’єм тіла. Наприклад, збільшувати сідниці чи груди. Плюс ліпофілінгу в тому, що цей метод є менш інвазивним, ніж ендопротезування (з використанням силіконових імплантатів). Однак ефект від ліпофілінгу досить непередбачуваний – у тому сенсі, що часто жирові клітини розсмоктуються, а результат процедури втрачає як. Проте автентичні жирові клітини добре сприймаються організмом і не викликають відторгнення.

Будьте завжди красивими та бережіть своє здоров’я!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.