Обирай зручний спосіб зв'язку:

Міфи про отопластику: руйнуємо стереотипи

Пластична хірургія налічує більше ста років постійного розвитку, проте досі залишається для багатьох чи не найзагадковішою гілкою медицини. Багато людей хотіли б зробити пластичну операцію, проте велика кількість домислів і чуток часто стає перешкодою для цього.

Більшість міфів про пластик мають мало спільного з дійсністю. У цій статті ми готові розвінчати найпопулярніші міфи якими овіяна отопластика.

Міф 1. Пластичні операції на вухах не роблять у дитячому віці

Насправді дуже часто клієнтами пластичного хірурга стають діти, яким отопластика показана. Іноді маленькі пацієнти мають уроджені відхилення у формуванні вушної раковини, так
звану мікротію різного ступеня.

Лопаухість також можна усунути в дитячому віці. Якщо форма вушної раковини не дозволяє

Міф 2. Пластика вух застосовується тільки для корекції лопоухості

Лопухлість – недолік, який ніяк не впливає на якість слуху, але при цьому може істотно знизити якість життя. Адже люди з відстовбурченими вухами нерідко соромляться їх форми, намагаються носити спеціальні головні убори та стрижки. Лопавухість може завдавати істотної шкоди іміджу, особливо людині на відповідальній посаді.

Однак окрім лопоухості існують і інші порушення форми вушної раковини. Бують гострі форми або недорозвинені раковини (зазвичай це пов’язано зі слабким проявом мікротії). Також вушна раковина може втратити початкову форму після травми.

Отопластика дозволить видалити всі ці недоліки, сформувати красиві вушні раковини і назавжди забути про стиснення і глузувань.


Міф 3. Пластична операція вимагає обов’язкової госпіталізації

Люди звикли вважати, що будь-яке оперативне втручання – тривала, важка процедура, якій передує серйозна підготовка. Багато хто просто не уявляє, як відшукає у своєму робочому графіку кілька місяців для цього…

Але насправді виявляється, що більшість пластичних операцій взагалі проводиться амбулаторно і із застосуванням місцевої анестезії. Це означає, що клієнт може залишити клініку вже за кілька годин після процедури.

Дійсно, отопластика, як і будь-яка інша операція передбачає обов’язкове обстеження. Але якщо клініка розташована на базі багатопрофільної лікарні, всі ці процеси значно спрощуються і займають всього день або два. Усі аналізи також здаються дома. У результаті через два дні після першої консультації клієнт може призначити дату операції.

Реабілітаційний період кілька тижнів, але активність обмежена лише кілька днів. Як правило, вже за 2-3 тижні після отопластики можна повертатися на роботу.

Міф 4. Отопластика впливає на чутливість вушних раковин та їх колір

Справді, один із можливих побічних ефектів отопластики – тимчасова втрата чутливості. Втім, уже за кілька тижнів вона відновлюється в повному обсязі.

Що стосується кольору вушних раковин, то він залишається природним. Спочатку, поки що сильні побічні прояви будь-якого хірургічного втручання – тобто набряклість тканин – вуха ще можуть бути яскравіше вираженого рожевого кольору, ніж зазвичай. Як правило, через 2-3 тижні колір вирівнюється.

Міф 5. Отопластика – дуже дорога операція

Насправді отопластика – одна з найпопулярніших операцій. Не в останню чергу завдяки своїй фінансовій доступності.

На ціну отопластики впливає регіон розташування клініки. У столиці операція обійдеться дорожче, проте якість Виконання отопластики залежить не від регіону, а від кваліфікації лікаря.

Точну вартість відплати можна дізнатися вже на першій консультації у хірурга. Тоді ж є можливість зробити прогноз про те, як змінити форму вуха після операції. Для цього застосовується комп’ютерне моделювання по фото пацієнта (іноді навіть із 3D-ефектом).

Будьте завжди красивими та бережіть своє здоров’я!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.