Обирай зручний спосіб зв'язку:

Можливі ускладнення після збільшення грудей та їх вирішення

Мамопластика – популярна естетична операція. За статистикою, кожна 20 жінка робила операцію на молочних залозах, а кожна 5 про неї мріє. Однак не слід забувати, хірургічне втручання – стрес для організму. Ви можете легко позбутися від комплексів і отримати декольте мрії, але в той же час, не забувайте – ускладнення після збільшення грудей можливі.
Щоб попередити ускладнення після маммопластики, розглянемо їх докладніше.

КАПСУЛЯРНА КОНТРАКТУРА

Ускладнення після збільшення грудей передусім мають на увазі капсулярну контрактуру. Зазначимо, це рідкісна проблема, проте іноді вона виникає. За статистикою, проявляється вона у 4% дівчат. Про ймовірність виникнення капсулярної контрактури потрібно знати дівчатам, які зважилися на операцію.
Формування капсули – це частина природного процесу загоєння ран. Капсула, м’яка та тонка, ізолює імплантат. Виходячи з індивідуальних особливостей пацієнтка, вона стає більш вираженою та щільною. Це робить груди болючими при дотику і деформованими. Контрактура не загрожує здоров’ю, але не естетично.
Капсулярна контрактура потребує повторної операції. Крему, масажі тощо, на жаль, не допоможуть. Тільки хірургічне втручання!

Для зниження ризику ускладнення після збільшення грудей – капсулярної контрактури розроблено мікрополіуританові імплантати. З ними ця можливість знижується до 0,4%.
Наші спеціалісти радять ставити мікрополіуританові імплантати дівчатам, які вже зіткнулися з ускладненням.

СЕРОМА

Це скупчення надлишкової рідини між імплантатом та капсулою імплантату. Ускладнення після збільшення грудей як цього виникають як і ранній післяопераційний період, і пізній. Сірка проходить при призначенні курсу лікування та носіння компресійної білизни.
Ускладнення після збільшення грудей виявляються в «реакції» на переохолодження та ГРВІ. Тоді молочна залоза різко збільшується в обсязі, набрякає і стає болісною. Як тільки проходить застуда, заспокоюється і груди.

ЗМІНА ЧУТЛИВОСТІ СОСКА

Ускладнення після збільшення грудей часто пов’язані з чутливістю залози та соска. Після операції протягом 2-х місяців чутливість знижена, після – підвищена (іноді неприємні торкання нижньої білизни до грудей). Ці відчуття можуть з часом зменшуватися або зростати. Згодом відчуття приходять у норму, і дівчина не надає їм значення.

АСИМЕТРІЯ

Ускладнення після збільшення грудей можуть виявлятися в асиметрії. До неї слід ставитися спокійно, тому що тіло людини асиметричне. Вихідна асиметрія (мінімальна і непомітна на вигляд) молочних залоз і грудної стінки присутня у всіх дівчат. Вона може стати явніше віслюку маммопластики, в ході післяопераційного загоєння тканин, що протікає праворуч і зліва неоднаково. Асиметрія до 1 см вважається нормальною.

На жаль, ускладнення після збільшення грудей зустрічаються, але вони не загрожують здоров’ю. Їхня ймовірність появи – непередбачуваний процес і не залежить від пацієнта чи пластичного хірурга.

Клініка Vidnovа пропонує індивідуальну консультацію пластичного хірурга безкоштовно. Для запису телефон адміністратора: +38 (067) 63-48-120, +38 (044) 390-96-90, +38 (061) 21-40-333. Також ви можете залишити онлайн-заявку на зворотній дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.

Оберіть мову для перегляду контенту

Українська Русский