Обирай зручний спосіб зв'язку:

Нижня транскон’юктивальна блефаропластика: у чому її переваги?


Транскон’юктивальна блефаропластика має явні переваги:

  • У місці хірургічного доступу шви не накладаються.
  • Короткий період реабілітації.
  • Низька ймовірність виникнення ускладнень.
  • Транскон’юктивальна блефаропластика малотравматична для організму.

Як підготуватися до операції?

Транскон’юктивальна блефаропластика вимагає певної підготовки з боку пацієнта. Нижче наведено перелік типових рекомендацій задля досягнення оптимального результату.

  • За 2 тижні до оперативного втручання обмежити куріння та вживання спиртних напоїв, припинити вживання препаратів, що розріджують кров.
  • На перший тиждень реабілітації максимально розвантажити свій повсякденний список справ, щоб створити благотворні умови для відновлення.
  • Сходити на консультацію до окуліста та здати призначені хірургом аналізи.
  • Хірургічне втручання у жінок не повинно співпадати з початком менструального циклу.

Транскон’юктивальна блефаропластика – популярна пластична косметична операція. Це найбільш безпечний спосіб видалити обвислу шкіру і отримати природний красивий погляд після операції.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.