Обирай зручний спосіб зв'язку:

Огляд імплантатів збільшення грудей. Частина 1

У наш час проблема вибору грудних імплантатів неймовірно актуальна. По-перше, тому що операція зі збільшення грудей одна з найпопулярніших пластичних операцій у світі, а по-друге, наявність великого вибору імплантатів збиває з пантелику, важко визначитися який краще вибрати! Адже вони всі різні за формою, наповнювачем, способом встановлення. Сьогодні ми допоможемо Вам визначитися з вибором, розповімо про плюси та мінуси кожного виду імплантатів.

Операція зі збільшення грудей проводилася, починаючи з давніх часів, і лікарі на той час, замість звичних нам імплантатів використовували різноманітні сторонні тіла, з допомогою яких намагалися збільшити обсяги грудей. Така операція зі збільшення грудей проходила плачевно – сторонні тіла відторгалися організмом. Шляхом проб і помилок людство протягом століть удосконалило як техніку встановлення імплантатів, так і їхню якість. Якщо говорити про техніку, то на сьогоднішній день операція зі збільшення грудей передбачає встановлення імплантатів під грудним м’язом або під молочною залозою. Причому установка проводитися через розріз, організований в області пахвової западини, у складі під грудьми або по ареолі. А ось із імплантатами все значно різноманітніше.

Загальна характеристика грудних ендопротезів

Операція по збільшенню грудей передбачає впровадження грудних імплантатів. У кожного їх виду є свої індивідуальні характеристики та особливості, але існує й ряд характеристик, властивих
усім сучасним грудним ендопротезам:

  1. Стерильність. Не викликає запальних процесів в організмі.
  2. Сумісність з організмом людини. Вони не відкидаються організмом і легко приживаються.
  3. Висока імітаційна здатність. На сьогоднішній день досить важко зрозуміти чи проводилася операція зі збільшення грудей, оскільки сучасні імплантати добре моделюють природну форму грудей і важко розпізнаються на дотик.
  4. Низький показник частоти розривів. Сучасні грудні імплантати мають довічну гарантію. Перед випуском їх ринку фірма-виробник проводить низку досліджень, перевіряє рівень натягу. Все це позитивно впливає на зниження ризику розриву, який може відбуватися внаслідок високої механічної дії.
  5. Високий рівень безпеки. Наповнювачі для імплантатів абсолютно нешкідливі для організму. Деякі з них повністю ідентичні людській плазмі, деякі просто не мають властивості транспортування.
  6. Можливість контуру. Залежно від способу розміщення та обраного імплантату, у положення лежачи, можливе виступ контурів ендопротезу. Якщо ж операція збільшення грудей передбачала пахвову установку, то контурування практично ніколи не буває.

Операція зі збільшення грудей сольовими імплантатами

Характерною особливістю таких ендопротезів є те, що до їх складу входить фізіологічний розчин (9% розчин хлориду натрію). Це досить старий вид протезів, і зараз операція зі збільшення грудей з їх використанням рідко проводиться. Існує два види наповнення: встановлення відразу наповненого імплантату або наповнення в процесі проведення операції через отвір. Ще одним плюсом даного імплантату вважатимуться повну сумісність фізіологічного розчину з плазмою людини. А ось про мінуси можемо додати про існування високої тенденції до пошкоджень та розривів, неприродність форми, а іноді, пацієнти навіть відчувають рух рідини всередині під час руху та чують характерний звук.

Операція збільшення грудей силіконовими імплантатами

Нещодавно з’явилися ці вироби на ринку – на початку 1992 року. З того часу практично кожна операція зі збільшення грудей проходить з їх використанням. Силіконовий мішок (еластомер) наповнений різноманітними наповнювачами: рідким силіконовим гелем, гідрогелем, висококогезивним гелем або гелем «SOFT TOUCH». Про них ми поговоримо докладніше у наступній частині цієї статті.

За своєю структурою еластомер може бути текстурованим (шорстким), причому з різним ступенем шорсткості або гладким. Сучасна операція з збільшення грудей рідко передбачає встановлення гладких імплантатів. Про причини такого вибору ми розповімо у наступній частині цієї статті.

Що стосується безпеки, то у разі порушення цілісності, розриву еластомеру, через сильний удар або травму, наповнювач, який знаходиться всередині, залишається нерухомим – він не може переміщатися в тканини молочної залози. Це забезпечує можливість безпечного вилучення його назовні.

Силіконові протези мають велику низку переваг, починаючи від стерильності та природності (вони максимально точно імітують форму жіночих грудей і не контурують), і закінчуючи тим, що вони практично не відчутні на дотик і не змінюють своєї первісної форми. Але при цьому операція збільшення грудей з використанням цих імплантатів передбачає трохи більший надріз для їх встановлення, порівняно з сольовими, які наповнюються вже безпосередньо після установки. Так само, така операція щодо збільшення грудей передбачає проходження МРТ раз на два роки, щоб визначити наявність можливих пошкоджень.

Операція по збільшенню грудей передбачає застосування сучасних імплантатів молочних залоз, які складаються із зовнішньої силіконової оболонки та внутрішнього наповнювача. Їх класифікують за:

  • Внутрішньому наповнювачу
  • Поверхні
  • Форме
  • Обсяг

Всі ці характеристики ми докладно розглянемо у наступній частині цієї статті.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.