Обирай зручний спосіб зв'язку:

Огляд імплантатів збільшення грудей. Частина 2

У першій частині статті ми обговорили, що таке грудні імплантати, дізналися їх характеристику і основні переваги, обговорили, які види, і за якою класифікації відбувається їх розподіл. Сьогодні ж ми детальніше розглянемо, як класифікуються грудні імплантати і дізнаємося, чим вони відрізняються один від одного.

Внутрішній наповнювач

Є сольові грудні імплантати, які заповнені 9% розчином хлориду натрію, але вони використовуються в наш час дуже рідко. А силіконові грудні імплантати мають такі варіанти внутрішніх
наповнювачів:

1. Рідкий силікон

Має низку недоліків. Один з них – це його нездатність протягом тривалого часу підтримувати стабільну форму, хоча при цьому, грудні імплантати з цим наповнювачем є досить м’якими, завдяки чому у грудей виходить природна форма. Рідкий силікон не перешкоджає появі складок і, у разі пошкодження ендопротезу, витікає у навколишні тканини. Витягти його можна буде лише за допомогою хірургічного втручання.

2. Гідрогель(біоімпланти)

3. Висококодгезивний гель

На дотик такі грудні імплантати будуть схожі на мармелад, оскільки до їхнього складу входить щільний желеподібний силіконовий гель. Через свою стійку структуру такий гель здатний добре тримати форму, навіть у разі пошкодження ендопротезу. А також гель начебто «запам’ятовує» первісну форму і добре її утримує. Із такого наповнювача випускають анатомічні грудні імплантати.

4. Гель “SOFT TOUCH”

За параметрами та характеристиками схожий на попередній наповнювач, тільки щільність його дещо менша, за рахунок чого негативні характеристики значно знижені.

Останнім часом у пластичній хірургії при збільшенні грудей все частіше застосовуються грудні імплантати з висококодгезивним наповнювачем.

Поверхня оболонки

Розрізняють два види оболонки: гладка та текстурована. Кожна з них виконана із високополімеризованого силікону. Гладкі грудні імплантати практично не використовуються в сучасній хірургічній практиці через низку ускладнень, хоча вони й значно дешевші. Оскільки при їх використанні можливе виникнення фіброзно-капсулярної контрактури – формування щільної сполучнотканинної капсули навколо імплантату.

Гладкі грудні імплантати не мають часу. Тому після операції зі збільшення грудей організм формує захисний шар сполучної тканини навколо стороннього тіла. Тобто сам імплантат виходить, як у капсулі. Це може призвести до ущільнення грудей навколо ендопротезу або безпосередньої його деформації. Також після встановлення гладкі грудні імплантати можуть переміщатися, що призводить до деформації. За всіх цих недоліків існують і переваги – значно менша товщина і більша м’якість, порівняно з текстурованими.

Текстуровані грудні імплантати мають шорстку поверхню через наявність великої кількості дрібних пор в які і потрапляє сполучна тканина. Внаслідок чого не відбувається її розростання та не утворюється капсула навколо ендопроотезу. Також наявність пір дозволяє більш міцно з’єднатися з навколишніми тканинами та зменшити ризик зрушення.

Відмінність форм

Вибір обсягу

Об’єм грудей обчислюється в розмірах, а ось обсяг імплантатів у мілілітрах. Прийнято вважати, що грудні імплантати з об’ємом 150 мл збільшать груди рівно на один розмір. Якщо Ви хочете збільшити груди з Вашого 1 розміру, на 3, то Вам доведеться встановити грудні імплантати об’ємом 300мм.

Остаточний розмір грудей Ви можете обговорити вже на першій консультації із пластичним хірургом. Лікар оцінить Ваші первинні дані: розмір грудей, обсяг грудної клітки, зростання та пропорції фігури та порадить максимально вдалий варіант обсягу імплантатів.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.