Обирай зручний спосіб зв'язку:

Отопластика: 5 хвилюючих питань від пацієнтів

У рейтингу популярних пластичних операцій отопластика традиційно займає одну з лідируючих позиції. Корекція вух сьогодні потрібна як серед дорослих, так і серед дітей. Це породжує безліч питань щодо особливостей проведення оперативного втручання, реабілітації після нього. У цій статті Ви знайдете відповіді на поширені питання про отопластику серед пацієнтів Клініки пластичної хірургії «Vidnova».

Чи може корекція вух вплинути на слух?

Думка про те, що отопластика впливає на гостроту слуху, досить поширена. Пацієнти, які приходять на прийом до пластичного хірурга, часто висловлюють такий неспокій. Проте це твердження – міф. Корекція вух на слух не впливає.

Як відбувається реабілітація після отопластики?

Корекція вух виконується під місцевим знеболенням, тому пацієнт може залишити клініку вже через 1-2 години після неї. На місці проведення хірургічного втручання буде набряклість, яка зійде протягом 14 днів. Результат операції помітний практично відразу – дистанція між завушною областю та заднім краєм зовнішнього вуха скорочується, обличчя стає більш привабливим та пропорційним.

Чи є небезпека при отопластику?

Якщо корекція вух виконується кваліфікованим хірургом, жодної небезпеки для пацієнта немає. При цьому слід враховувати, що у разі безвідповідального ставлення до рекомендацій з реабілітації (наприклад, пацієнт не носить пов’язку або зняв її зарано), результат буде спотворений і буде потрібне додаткове коригування.

Чи буде видно сліди після операції?

Рубців після отопластики не залишається, оскільки шов розміщується у природній вушній складці. Спочатку рубець матиме відмінний від кольору шкіри відтінок, але згодом стає повністю непомітним. Корекція вух переважно виконується з використанням ниток, що розсмоктуються, які після операції знімати не потрібно.

Можна робити отопластику дітям? Як це відбувається?

 width=Отопластика – один з найпоширеніших видів оперативних втручань серед дітей та підлітків. Корекція вух можлива вже з 5-річного віку, коли вушна раковина дитини повністю сформована. Оперативне втручання відбувається так само, як і у дорослих пацієнтів.
Найголовніше при підготовці дитини до отопластики – бажання самої дитини та правильний її настрій перед операцією. Потрібно доступними словами пояснити маленькому пацієнтові, що з ним робитимуть, і навіщо це потрібно. Як показує практика, набагато складніше заспокоїти батьків, а діти, розуміючи серйозність і важливість майбутньої процедури, йдуть до хірурга без страху. Корекція вух успішно вирішує проблеми відстовбурченості вушних раковин. Ця пластична операція може бути рекомендована пацієнтам частіше у підлітковому віці, щоб уникнути проблем у спілкуванні з однолітками.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.