Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластична, естетична, реконструктивна хірургія. Як розібратися?

Пластична, естетична, реконструктивна хірургія – що ж це все-таки за поняття, і чи є різниця між ними? Ми вирішили, що відповімо на це питання і пояснимо нашим пацієнтам ці терміни і яка між ними різниця, а вона, безперечно, є!

Пластична хірургія у Запоріжжі

Пластична хірургія – це загальне найменування, що поєднує в собі естетичну і реконструктивну пластику. Вона передбачає оперативне втручання усунення дефектів тіла, і обличчя, і навіть зміна зовнішності людини. Пластична хірургія у Запоріжжі поєднує в собі низку естетичних (наприклад, підтяжка у зв’язку з віковими змінами) та реконструктивних (пересадка шкіри після опіків) операцій.

Естетична пластична хірургія у Запоріжжі

Головною метою естетичної пластики є зміна зовнішності людини, навіть якщо на те немає медичних показань. Зміна розмірів, форми, пропорцій тіла, які з урахуванням індивідуальних особливостей від норми не відрізняються і аж ніяк не погіршують самопочуття людини, це і є естетична пластика. Досить часто до неї приходять люди, у яких відбулися вікові зміни: з’явилися глибокі зморшки на обличчі або груди втратили пружність.

Естетична пластична хірургія у Запоріжжі відрізняється тим, що вона може проводитись без будь-яких лікарських показань. Як приклад може бути збільшення грудей, хоча стандартів за її розмірами немає. Дана операція не обов’язкова, але багато жінок все ж таки її роблять.

Для кожної людини дуже важливим є його зовнішній вигляд. Люди, які раніше вважали, що їхній ніс чи повіки були неідеальними, тепер, отримавши бажане, почуваються комфортно, а це, безперечно, запорука успіху. Це дозволяє їм почуватися впевнено і дає можливість досягати своїх цілей у житті.

Реконструктивна пластична хірургія у Запоріжжі

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.