Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластична хірургія у Дніпропетровську: особливості регіону

Пластична хірургія у Дніпропетровську (Дніпрі) має свої відмінні риси. Пов’язано це, насамперед, зі специфікою розвитку району та потребами городян. У цій статті викладено погляд на те, на якому етапі зараз знаходиться пластична хірургія у Дніпропетровську (Дніпрі).

Де і як оперують?

Пластична хірургія у Дніпропетровську (Дніпрі) має особливість, що відрізняє її від інших областей. Тут дуже незначна кількість вузькоспеціалізованих профільних центрів. У місті Ви можете проконсультуватися з місцевим чи приїжджим хірургом. Багато лікарів з Києва, Одеси, Харкова мають власні кабінети у місті, де успішно консультують та оглядають пацієнтів. Коли справа дійде до операції, доведеться робити вибір: оперуватися в багатопрофільній клініці у місцевого лікаря або їхати до спеціалізованої в інший регіон.

Щодо цін, слід зазначити, що пластична хірургія у Дніпропетровську (Дніпрі) має помірну цінову політику. Вартість прийому та первинного огляду коливається від 200 до 500 гривень.

Які операції популярні?

За популярністю процедур пластична хірургія у Дніпропетровську (Дніпрі) загалом не відрізняється від загальноукраїнської статистики.

Топ-7 найбільш затребуваних оперативних втручань виглядає так:
1. Мамопластика (збільшення грудей, корекція її зовнішнього вигляду).
2. Ринопластика (зміна форми носа).
3. Отопластика (видалення лопавухості, коригування розмірів вух).
4. Блефаропластика (омолодження зони навколо повік).
5. Абдомінопластика (посічення обвислої шкіри живота).
6. Ліпосакція (відкачування жирових клітин у проблемних місцях).
7. Підтяжка обличчя та шиї.

Пластична хірургія у Дніпропетровську (Дніпрі): які є варіанти?

За новітніми дослідженнями українці сьогодні більше віддають перевагу спеціалізованим медичним центрам, аніж багатопрофільним. Виходячи з цього, рівень довіри до хірургів, які практикують лише естетичні втручання у клініці з вузькою спрямованістю, значно вищий. За прогнозами соціологів, така тенденція в найближчому майбутньому зберігатиметься.

Оскільки пластична хірургія в Дніпропетровську (Дніпрі) як окремий напрямок мало представлена, то жителі набагато частіше стали записуватися до фахівців у сусідні області. Зважаючи на це, дуже привабливі пропозиції із Запоріжжя, де є медустанови, які спеціалізуються виключно на естетичних процедурах.

Чому іногородні пацієнти оперуються у «Vidnova»?

Клініка пластичної хірургії «Vidnova» – це вузькопрофільний медичний заклад, обладнаний за сучасними європейськими вимогами, в якому створено чудові умови для іногородніх. Особливо варто відзначити безкоштовний трансфер, як на консультацію, так і на саме хірургічне втручання. Як результат, з кожним роком до нас приїжджає дедалі більше клієнтів із різних куточків країни.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.