Обирай зручний спосіб зв'язку:

“Пластична хірургія змінила моє життя”: історія з життя нашої пацієнтки

Збільшення грудей в Україні стабільно набирає популярності. Цьому сприяють зростання рівня поінформованості серед українок, підвищення кваліфікації вітчизняних фахівців, покращення технічної бази українських центрів пластичної хірургії. Але як не загубитися таких варіантів і зробити правильний вибір? У цьому якнайкраще може допомогти досвід людей, які вже отримали зовнішність своєї мрії. Пропонуємо Вам інтерв’ю з пацієнткою нашої Клініки Тетяною, яка минулої осені зробила у «Vidnova» маммопластику.

– Здрастуйте, Тетяно. Розкажіть, як довго ви виношували ідею зробити збільшення грудей в Україні?

Близько півроку. Замислюватися почала після народження другої дитини. Тоді до мене прийшло розуміння, що вигляд грудей вже перестав мене влаштовувати. Ось я і задумалася всерйоз над операцією, почала пошуки інформації про збільшення грудей в Україні.

– Як рідні сприйняли Ваше рішення?

Чоловік найбільше турбував питання мого здоров’я та безпеки. Ми разом шукали інформацію про збільшення грудей в Україні, розбиралися у всіх тонкощах маммопластики, разом були на прийомі у хірурга, де він ставив багато запитань. Мама ж сприйняла моє рішення спокійно. Хоча, звісно, ​​вона переживала за мене, бо на той момент про збільшення грудей в Україні знала небагато.

– Розкажіть, як Ви обирали клініку та хірурга? Чи довго збирали відгуки, чи вивчали інформацію? Адже збільшення грудей в Україні роблять у багатьох клініках.

Пошуки розпочала в інтернеті. Я переглянула безліч сайтів різних клінік у Дніпрі, Києві, Одесі, Запоріжжі… Дивилася фото «до – після», читала розповіді пацієнтів, біографії хірургів, дізнавалася про їхню кваліфікацію. Начитавшись форумів про збільшення грудей в Україні, я побачила чимало позитивних відгуків про Світлану Работенко та почала цікавитися клінікою, де вона практикує. На користь «Vidnova» спрацювало одразу кілька обставин: мені підійшло її розташування (порівняно з Києвом чи Одесою, у Запоріжжі не потрібно довго діставатися з Дніпра), позитивні відгуки та фото робіт на сайті хірурга цілком вселяли довіру. Тож вирішила записатися до Світлани Анатоліївни на консультацію.

– Ви консультувалися у якихось фахівців, які практикують збільшення грудей в Україні?

У “Vidnova” я поїхала на свою першу консультацію. Мені сподобалося спілкування зі Світланою Анатоліївною, тому ми того ж дня домовилися про проведення маммопластики та вибрали відповідну дату. Клініка та лікар мене повністю влаштовували, і я не стала шукати більше жодних інших варіантів, хоча до призначеного дня у мене було цілих 3 місяці.

– Ви пам’ятаєте, які почуття відчували, коли йшли на операцію?

Я дуже хотіла зробити маммопластику, але перед операцією мене все одно долав невеликий страх. Хвилювалася, щоб не виникло жодних ускладнень. Але, як виявилося, нервувала я даремно.

– Важко було вписати в робочий графік операцію та реабілітацію після неї?

Наскільки я знаю, збільшення грудей в Україні не є приводом для оформлення лікарняного листа, через що багатьом пацієнтам доводиться брати відпустку. Але зі мною такого не було – я зараз працюю вдома за комп’ютером. Єдині труднощі виникали через обмеження в підйомі тяжкості і в русі рук, адже дитина ще маленька і просилася на руки. Перші кілька тижнів було важко робити прибирання та деякі домашні справи. Мені дуже допоміг чоловік – перший тиждень він був дома зі мною. А ось потім настав складніший період, коли доводилося справлятися самій.

– Ви задоволені отриманим результатом? Чи не шкодуєте, що зробили збільшення грудей в Україні?

Після виписки минуло вже 4 місяці. Моя нова груди вийшла такою, як мені й хотілося, вона виглядає красиво та естетично – мені подобається! Я добре почуваюся і дуже задоволена.

– Як мамопластика вплинула на ваше життя?

У моєму випадку якихось кардинальних змін не сталося. Моя сім’я – діти, чоловік, люблять мене, як і раніше. Хоча чоловік не втрачає нагоди зробити мені комплімент. Зроблена пластика на моїй роботі теж мало вплинула. Але мені стало набагато комфортніше, з нетерпінням чекаю тепла. Знов зайнялася бажанням робити гарні фотосесії. Вже навіть є плани щодо цього. Загалом у моєму випадку збільшення грудей принесло внутрішню гармонію та нову мотивацію до творчості. Думаю, на цьому зміни в моєму житті не припиняться – вони лише починаються!

 

Перед тим, як зробити збільшення грудей в Україні, багато дівчат проходять той самий шлях, що і наша клієнтка – спочатку тривалий інтернет-пошук, спілкування в чатах та на тематичних форумах, відвідування консультацій хірургів у різних містах країни. Тільки після цього приймається остаточне та виважене рішення – вибір фахівця, якому можна довірити свою красу, здоров’я та життя. Тому, якщо Ви вже зараз думаєте про те, щоб зробити збільшення грудей в Україні, просто запишіться на прийом до Світлани Анатоліївни Работенко, перейшовши за посиланням. Це буде ваш перший крок на шляху до мрії.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.