Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластична операція: чи можна робити влітку?

Багато хто планує на літній період не тільки поїхати у відпустку, але й зайнятися перетворенням зовнішності, наважившись на пластику. Перед тим, як лягти на операційний стіл, у пацієнтів виникає цілком актуальне питання: чи можна робити пластичні операції влітку?

Давайте розберемося, в яку пору року краще робити пластику.

Плюси та мінуси пластичних операцій влітку

Пластичні хірурги одноголосно заявляють – літо не є протипоказанням для проведення пластичних операцій. У нашій країні немає аномально високої температури, як, припустимо, у Бразилії, яка визнана лідером з естетичних хірургічних втручань. Сьогодні пластика не має сезонності і може проводитися цілий рік. Температурний режим не впливає на період відновлення, інколи ж прискорює реабілітацію. Сонце активізує обмінні процеси, впливаючи на вироблення природних колагену, еластину, тому рубці гояться швидше.

Ще одна перевага – соціально-психологічний чинник. Літо завжди має на увазі відпустку. Тому після хірургічного втручання можна комфортно відсидітися вдома. Хоча пацієнт може продовжувати активний спосіб життя.

До відносних недоліків можна віднести фактор: після деяких операцій рекомендується відкривати пляжний сезон через 2 місяці.

Мамопластика влітку

Пластика молочної залози б’є рекорди за популярністю. Вона дарує дівчатам гармонійні форми та повертають упевненість у власній привабливості. На консультації пацієнтки найчастіше запитують, чи можна збільшувати груди влітку?
Усі види маммопластики – збільшення, підтяжку, зменшення грудей можна проводити цілий рік.

Раніше була думка, що тепла погода підвищує ризик інфікування. Нині це в минулому. Сучасні технології виконання маммопластики, інноваційні матеріали сприяють швидкому загоєнню тканин незалежно від температури. Фахівці клініки використовують технологію проклеювання шва медичним клеєм. Клей захищає їх від обвітрювання та впливу зовнішнього середовища. Тому пацієнтці не доведеться додатково доглядати шви. Шви розсмоктуються самі.

Нюанс, який варто враховувати, роблячи маммопластику в літні місяці – носіння компресійної білизни 2-4 тижні (2 тижні цілодобово, потім надягаючи на ніч). Під легким одягом спеціальна білизна може бути помітною. Однак дівчата навчилися його максимально маскувати, надягаючи оверсайз.

Ще одне обмеження стосується пляжного сезону. Хірурги рекомендують купатися у морі чи басейнах через 2 місяці після збільшення грудей.

Абдомінопластика влітку

Хірургічна корекція живота ефективно усуває нависаючий шкірно-жировий «фартух», надлишкові жирові відкладення, в’ялу шкіру та частково розтяжки, неестетичний рубець («сходинку») після кесаревого розтину. Пацієнтка отримує нові спокусливі лінії тіла – плоский живіт та тонку талію.

Пацієнтів, які вирішуються на абдомінопластику, непокоїть тривалий період реабілітації. Справді, після неї потрібно носити спеціальний компресійний бандаж 2-4 тижні. Це важливо задля стабілізації результату. При цьому не потрібно догляду за швами. Хірург проклеює рубець медичним клеєм.

Ліпомоделювання тіла влітку

Ліпомоделювання – ліпосакція коригує надлишкові жирові відкладення в зонах «депо» – живіт, галіфе, фланки спини, біля колін. У цих зонах важко позбутися жиру самостійно.

Ліпосакція проводиться через мікропроколи на шкірі, цілісність покриву шкіри зберігається. Ще один варіант ліпомоделювання тіла – ліпоскульптурування. Воно передбачає ліпосакцію, а потім ліпофілінг – введення жирової тканини в зони, де її не вистачає. Найчастіше в груди та сідниці.

Після операції необхідно цілодобово 2 тижні носити компресійну білизну.

Ринопластика влітку

Пластика носа проводиться влітку, як і в іншу пору року. Відновлення відбувається стандартно.

Після ринопластики є низка обмежень. Одне – необхідність відмовитися від носіння окулярів, зокрема сонцезахисних. Якщо вас це не бентежить, то сміливо виконуєте корекцію носа. Відпочинок на морі краще запланувати через 2 тижні після операції. Обов’язковість варто використати сонцезахисний крем.

Блефаропластика (пластика століття) влітку

Одне з питань, що часто ставляться: чи можна робити блефаропластику влітку? Так, це ідеальний час для цієї операції! Класична хірургічна корекція верхніх та нижніх повік передбачає шви. Пацієнти чудово ховають їх за сонцезахисними окулярами, не привертаючи уваги оточуючих. Рубці будуть захищені від активного сонця.

Стабільна температура позитивно впливає загоєння тканин. За рахунок поліпшення кровотоку набряки та синці зійдуть швидше.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.