Обирай зручний спосіб зв'язку:

Пластика грудей після грудного вигодовування

У нашому суспільстві прийнято вважати, що з радістю материнства мало яке почуття ще може зрівнятися. Але якщо Ваш погляд зупинився на заголовку нашої статті, то Вас напевно турбує зворотний бік цієї медалі, а саме те, як позначається годування дитини на зовнішньому вигляді жінки.
Пластика грудей після грудного годування є, мабуть, однією з найбільш затребуваних процедур у світі пластичної хірургії. Молоді мами відзначають, що з завершенням лактації молочні залози втрачають свій об’єм і пружність, починають обвисати, на шкірі помітні розтяжки. Давайте розберемося, чому це відбувається, і чи справді пластика грудей після грудного годування єдина можливість повернути колишні форми.

Як міняються жіночі молочні залози в період лактації?

Нерідко трапляється так, що про свою вагітність жінка дізнається, відчувши нові, не відомі раніше відчуття в грудях. Вже в перші дні вона стає незвично пружною та чутливою, починає помітно збільшуватися в обсязі, стає важчою.
Внаслідок перерахованих змін шкіра бюста розтягується. Іноді це може супроводжуватися дискомфортними та малоприємними відчуттями. Після завершення лактації протоки залози звужуються назад, а от шкірні покриви за ними не завжди встигають, і як результат – бюст стає помітно обвислим, а шкіра в’ялою і малопривабливою. Щоб вирішити цю проблему раз і назавжди, потрібна пластика грудей після грудного годування.

Пластика грудей після грудного годування: у чому її особливості?

Сьогодні косметичний ринок пропонує велику кількість «чудодійних» засобів, які в результаті виявляються малоефективними. Гарантовано зробити бюст по-молодому привабливим може тільки пластик грудей після грудного годування. І ось чому:

• Пластична операція дає довічний результат. Єдине, що може на нього вплинути – наступна вагітність та лактація, різка зміна ваги.

• Естетична корекція не позбавляє жінку можливості знову годувати дитину своїм молоком.

Пластика грудей після грудного годування передбачає видалення надлишків шкіри, за рахунок чого бюст набуває свого колишнього вигляду. Докладніше про операцію з підтяжки молочних залоз Ви можете прочитати за посиланням. Для досягнення максимального і навіть вау!-ефекту можна додатково встановити імплантати.

Не пропустіть можливість дізнатися більше про особливості пластики грудей після грудного годування та отримати розгорнуті відповіді на пов’язані з нею питання! Просто запишіться на безкоштовну консультацію пластичного хірурга у клініці Vidnova. Зробити це можна онлайн або за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)390-96-90, +38(061)21-40-333.

Пластика грудей після грудного годування – Ваша можливість виглядати так, як Ви хочете, і почувати себе чудово!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.