Обирай зручний спосіб зв'язку:

Поради щодо вибору компресійної білизни

Компресійна білизна після більшості хірургічних втручань є необхідністю. Його виготовляють за безшовною технологією з особливого матеріалу, в основі якого еластичні бавовняні та нейлонові волокна, а також лайкра та мікрофібра. Така тканина гіпоалергенна, повітропроникна і натуральна, приємна на дотик, тому при щоденному носінні компресійна білизна після операції не викликає дискомфорту.

Навіщо потрібна компресійна білизна після пластичних операцій?

Компресійна білизна після оперативного втручання не тільки забезпечує надійну підтримку, а й попереджає розбіжність післяопераційних швів та сприяє якнайшвидшому відновленню організму. Медичний трикотаж відрізняється від звичайного цілим переліком корисних властивостей:

  • Здавлює поверхневі венозні судини і, таким чином, сприяє поліпшенню артеріального кровотоку, насичення тканин поживними речовинами.
  • Прискорює процес розсмоктування набряків та гематом.
  • Запобігає зміщенню імплантатів.
  • Захищає післяопераційні шви та м’які тканини від зовнішнього пошкодження.
  • Знижує хворобливі відчуття та дискомфорт у місці оперативного втручання.

Компресійну білизну після хірургічного втручання надягають відразу – прямо на операційному столі. Протягом наступних 2-3 тижнів, залежно від призначення хірурга, воно стає другою шкірою для пацієнта. У міру зменшення набряклості м’яких тканин ¦копресійна білизна скорочується.

Після яких пластичних операцій потрібно носити медичний трикотаж?

Правильно підібрати компресійну білизну після пластичної операції, потрібну модель та розмір допоможе хірург, виходячи з індивідуальних особливостей вашого організму. Обов’язковою є компресійна білизна після наступних хірургічних втручань:

Сьогодні компресійна білизна після хірургічного втручання випускається у великому асортименті: комбінезони, пояси, бандажі, пов’язки для обличчя, гольфи, колготки, панчохи, шорти, топи. При такому розмаїтті вибрати потрібну модель і розмір медичного трикотажу для відновлення організму не важко. Для багатьох пацієнтів важливим залишається питання – як довго доведеться носити компресійну білизну після оперативного втручання? Зазвичай, точний термін визначається хірургом, але у середньому становить 1 місяць.

Поради щодо вибору якісного медичного трикотажу

  1. Білля має бути виготовлена ​​з гіпоалергенних, повітро- та вологопроникних матеріалів.
  2. Компресійна білизна після операції повинна підтримувати природну температуру тіла.
  3. Матеріал, з якого шиють медичний трикотаж, обов’язково має бути міцним та зносостійким.
  4. Трикотаж має бути досить щільним і водночас непомітним під одягом, комфортним у повсякденному носінні.
  5. Вибрана модель не повинна сильно здавлювати шкіру, але не повинна бути вільною.

Клініка пластичної хірургії “Vidnova” пропонує своїм клієнтам компресійну білизну після операції фірм “Belform”, “Lipoelastic”. Ці торгові марки славляться високим рівнем якості, відповідально підходять до вибору матеріалів, виготовляють білизну сучасного дизайну за передовими технологіями, а також мають безліч позитивних відгуків вітчизняних та зарубіжних колег. Тим не менш, за бажанням клієнта Клініка замовить медичний трикотаж потрібної моделі та розміру будь-якого виробника.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.