Обирай зручний спосіб зв'язку:

Професійна корекція мімічних зморшок

Більшість жінок дуже трепетно ​​ставиться до свого зовнішнього вигляду, тому намагається використовувати всі доступні можливості, щоб зберегти свою природну красу. На щастя, сучасна медицина та косметологія мають для цього у своєму арсеналі доступний, нешкідливий метод: уколи ботоксу в Запоріжжі та по всій Україні ефективно протистоять появі мімічних зморшок!

Чому утворюються мімічні зморшки?

Міміка людини обумовлена ​​скороченням м’язів обличчя, які одним кінцем прикріплені до шкіри під дією імпульсів нервових закінчень. Мімічні зморшки утворюються в місцях постійної м’язової активності, наприклад: лоб, перенісся та спинка носа, куточки очей, носогубна зона. Якщо у молодих жінок шкіра достатньо еластична, щоб самостійно розправлятися після кожного руху м’язів, то з віком ця її здатність слабшає, через що з’являються складки. Уникнути таких змін, на жаль, не може ніхто, але відтермінувати у часі можливо завдяки косметичним процедурам.

Як усунути мімічні зморшки?

Перевіреним та безпечним методом усунення зморшок є уколи ботоксу у Запоріжжі. Препарати, виготовлені на основі ботулотоксину типу А («Ботокс», «Диспорт») діють на нервові закінчення м’язів обличчя в місці ін’єкції, розслаблюють їх, після чого нейтралізують. Це призводить до того, що м’язова активність у проблемній зоні послаблюється, шкіра розгладжується, а мімічні зморшки стають малопомітними.

Чи можуть уколи ботокса у Запоріжжі викликати звикання?

Досвідченим шляхом доведено, що препарати, що містять ботулотоксин, не викликають звикання і при правильному введенні не можуть завдати шкоди організму. Більше того – вже через кілька процедур у людини, яка робила уколи ботокса у Запоріжжі, зникне шкідлива звичка хмуритися, і мімічні зморшки перестануть виявлятися, а потреби робити нову більше не буде. Тому все більше дівчат ще в досить молодому віці (починаючи з 30-ти років) звертаються до фахівців, щоб зробити уколи ботокса у Запоріжжі як профілактика старіння шкірних покривів.

Підведемо підсумок: 

  • Ін’єкції ботулотоксину проводяться внутрішньом’язово або підшкірно.
  • Вся процедура займає близько 10 хвилин.
  • Результати помітні вже на 2-3 дні.
  • Стійкий ефект зберігається до півроку, після чого плавно йде на спад.
  • Уколи ботоксу в Запоріжжі нешкідливі і не викликають звикань.
  • Рекомендовані і жінкам, і чоловікам.

за посиланням, або зателефонувавши адміністратору за тел.: +38(067)63-48-120, +38(061)21- 40-333. Ваша молодість – у Ваших руках!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.