Обирай зручний спосіб зв'язку:

Процедури після ринопластики

Відновлення після пластичної операції часто змушує нас розчаровуватися раніше часу. Замість гарного «нового» обличчя у дзеркалі – щось із синцями, набряками та пов’язкою. Особливо «сумно» виглядають у перші дні ті, кому зробили ринопластику, адже синці зачіпають область очей, набряк не дозволяє дихати носом принаймні дві доби, а пов’язка, що фіксує, знаходиться на самому видному місці.

 

Втім, не варто впадати у відчай, оскільки ринопластика передбачає досить інтенсивну і швидку реабілітацію. Якщо дотримуватися всіх порад лікаря і втілювати в життя його приписи – вдасться вдвічі прискорити одужання та повернення до звичного життя, але з новим гарним носом!

Підтримка організму

ринопластика – це така операція, після якої доведеться ще місяць спати на спині!

Живлення для шкіри

Стимулювання загоєння

Для прискорення процесів спадання основного набряку після операції (а може протриматися до трьох тижнів) застосовується цілий ряд процедур:

  • Ультразвук. Його прописують практично всім пацієнтам, незалежно від того, хрящові зміни вносилися чи кісткові. Перша процедура – ​​на десяту добу після операції. Як правило, ультразвукова дія на тканині повинна відбуватися не рідше одного разу на три дні. Курс складається із восьми підходів.

Ультразвук допомагає набряку розсмоктуватися, стимулює циркуляцію крові та прибирає синці.

У деяких випадках ультразвукові сеанси призначають раніше (через тиждень) – якщо, наприклад, ринопластика стосувалося тільки зміни форми крил або укорочування кінчика носа.

  • Гальванізація. Цей вид терапії заснований на дії мікрострумами. Стимуляція на клітинному рівні змушує шкіру швидше відновлюватися, зводить набряк та прибирає синці значно ефективніше, ніж якби вони сходили самостійно. Мікрострумова терапія зазвичай починається після зняття фіксуючої пов’язки – тобто через тиждень або півтора після операції. Процедури проводяться раз на два дні.
  • Лазерна обробка. Має на увазі лікування клітин за допомогою лазера, усунення синців, стимулювання поділу клітин та обмінних процесів. Процедури відбуваються щодня і призначаються на 10-й день після операції.

Які процедури, що відновлюють, підійдуть саме Вам – визначить лікар. У будь-якому випадку, всі ці реабілітаційні методики покликані прискорити Ваше повернення до активного життя.

Бережіть своє здоров’я!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.