Обирай зручний спосіб зв'язку:

Результати пластики – назавжди?

У сучасному світі операції з пластичної хірургії проводяться щодня, і нерідко пацієнти, які отримали бажаний результат, задаються питанням: а як довго він зберігатиметься?

Є операції, які мають довгостроковий чи вічний ефект, а є такі, що вимагатимуть повторення.

Який час зберігатимуться результати пластики, залежить як і від операції, на яку ви зважилися, так і від способу життя, який ви ведете, звичок, типу шкіри, віку, коливання ваги та багатьох інших факторів. І все ж таки, як всі ці фактори впливають на тривалість ефекту від операції, яку ви наважилися зробити?

Молодість обличчя після пластики – вічна?

Після таких операцій на особі, як ринопластика, отопластика > і блефаропластика результат операції зберігається на все життя. На ефект після блефаропластики може вплинути лише старіння, коли відбувається
опущення верхньої частини м’яких тканин обличчя. Це виправляється за допомогою підтяжки брів, але навіть без неї ви виглядатимете набагато молодше за своїх однолітків. Що ж до ринопластики та отопластики, то ці результати пластики залишаються на все життя.

Менш довгострокові результати після введення ботокса (диспорту) та гіалуронової кислоти . Після ін’єкцій результати пластики можуть триматися тривалий час приблизно 4-6 місяців. Тривалість ефекту залежить від індивідуальних особливостей, типу шкіри та способу життя. Для того щоб продовжити результати пластики, будуть потрібні повторні ін’єкції, з кожною наступною процедурою проміжок між уколами стає більшим, а тривалість ефекту довше і може сягати 10-12 місяців.

Результати пластики тіла: на який час збережеться ефект?

Операції на тілі, такі як ліпосакція, збільшення грудей, абдомінопластика мають довгостроковий ефект.

Ліпосакція – це не спосіб схуднення, а лише допомога у коригуванні фігури. При ліпосакції жирові клітини забираються з певних ділянок тіла, і надалі жирова тканина не відновлюється. Тим не менш, незачеплена жирова тканина може змінюватися. Якщо людина набиратиме вагу, то й клітини збільшуватимуться в обсягах у певних місцях, де ліпосакція не проводилася. Результати пластики зберігатимуться, але в інших місцях обсяг збільшиться.

Що стосується пластики по збільшенню бюста, то ефект залишається на все життя. Виробники імплантатів дають довічну гарантію на власний продукт. Він не втрачає форми та пружності. Зміни можуть відбутися лише з віком, якщо груди будуть схильні до птози, але це легко коригується за допомогою підтяжки. Після цього ваш бюст і надалі радуватиме вас своїми формами.

Результат абдомінопластики довготривалий, але залежить від способу життя людини: харчування, занять спортом і так далі. Рекомендується робити абдомінопластику після вагітності.

Варто пам’ятати, що будь-які результати пластики можуть бути зіпсовані надмірним вживанням їжі та алкоголю, курінням та неправильним способом життя.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.