Обирай зручний спосіб зв'язку:

Ринопластика кінчика носа

Ринопластика кінчика носа вважається більш простим хірургічним втручанням, ніж видалення горбинки, наприклад. Тим не менш, ця операція вимагає високого рівня професіоналізму та досвіду. Адже одна неправильна дія може позначитися на здоров’ї людини. З цієї статті ви дізнаєтеся про особливості, які має ринопластика кінчика носа.

Показання для проведення операції

На консультації хірург разом із пацієнтом моделює кінцевий результат майбутнього оперативного втручання. Ця процедура дозволяє узгодити очікування та дійти єдиного рішення. При цьому враховуються такі параметри:

  • бажання клієнта;
  • товщина та м’ясистість шкіри;
  • контур спинки носа, його довжина та ширина;
  • міцність носових хрящів;
  • кутове співвідношення носогубної області.

Способи хірургічного втручання

Ринопластика кінчика носа виконується двома способами: закритим та відкритим. У першому випадку хірургічний доступ здійснюється через невеликі розрізи у слизовій оболонці. Головна перевага цього – порівняно короткий період реабілітації. Є й мінуси:

  • неможливість повноцінного контролю пошкодження судин, що загрожує великими набряками;
  • обмежена кількість технік, доступних хірургу під час операції.

Відкрита ринопластика кінчика носа має на увазі звільнення хрящових тканин від шкірних покривів для повноцінного доступу до місця виконання операції. Таким чином лікар бачить і контролює весь процес. Нестача такого оперативного втручання у більш тривалому терміні відновлення порівняно із закритою операцією.

Ринопластика кінчика носа в Запоріжжі

Клініка пластичної хірургії “Vidnova” має сучасну матеріально-технічну базу для виконання естетичних оперативних втручань будь-якої складності. Всі, хто звертається за допомогою до наших спеціалістів, одержують повний комплекс медичних послуг для досягнення бажаного відображення у дзеркалі.

Ринопластика кінчика носа в нашій клініці проводиться протягом одного дня, спільно з консультацією та проходженням необхідних обстежень. І вже надвечір пацієнт зможе вирушити додому. Для запису на прийом, заповніть контактну форму за цим посиланням, і адміністратор зв’яжеться з вами у зручний для вас час.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.