Обирай зручний спосіб зв'язку:

Стала жіночнішою і любуюся своїм відображенням: історія пацієнтки

Збільшення грудей (мамопластика) в Україні набирає популярності. Пластична операція дарує дівчатам ідеальні форми та впевненість у собі. Наша героїня – 23-річна Олена. Чарівна та цілеспрямована дівчина довгий час комплексувала через нульовий розмір бюста. Вибір білизни та суконь перетворився на муку, а фото у купальнику було табу.


Півроку тому Альона зважилася на збільшення грудей. Дівчина відверто розповіла, як проводиться мамопластика, який шлях вона пройшла – від консультації до операції, як перенесла період реабілітації та наскільки її життя змінило пластику.

– Олено, як ви зважилися на збільшення грудей?
Будь-яка дівчинка в дитинстві питає у мами, якою вона стане, коли виросте. Питання про груди важливе. Фігурою я пішла в татовий рід. Там всі жінки мають повний третій розмір. Але оскільки я худенька, мама сказала, що в мене буде «двійка». Нещодавно нагадала мамі наші розмови і сказала, що я пішла не в батьковий рід, а в прямому розумінні в тата.
Років у 16 ​​я зрозуміла, що всі мої подружки встигли обзавести красивими грудьми, а в мене нічого не з’явилося. Звичайно, були комплекси та переживання. Я намагалася не фотографуватись у купальниках, одягала білизну з пуш-апом, закриті сукні. А потім вирішила звернутися до пластичного хірурга.

Збільшення грудей пацієнтка
Олена та пластичний хірург Світлана Работенко

– Як ви вибрали пластичного хірурга Світлану Работенко та клініку Vidnova?
Шукала в інтернеті, дивилася сайт та фото робіт до-після, читала форуми. Про Світлану Анатоліївну пишуть, як про пластичного хірурга, який з півслова розуміє дівчат. Звісно! Адже дівчину краще розуміє інша дівчина.
Я прийшла на консультацію до клініки Vidnova і сказала Світлані Анатоліївні, що хочу третій розмір грудей. Вона посміхнулася і відповіла: «Але ж ти розумієш, що з твоєю статурою можлива максимум «двійка».
Світлана Анатоліївна – професіонал найвищого класу! Вона врахувала всі мої побажання та підібрала саме ті імплантати за формою та розміром, які створили розмір бюсту, про який я мріяла. Просто ідеально – консультація пройшла швидко та максимально продуктивно. У мене була можливість побачити результат операції ще до втручання завдяки 3D-моделюванню зовнішності. Ми зупинилися на краплеподібних імплантатах середнього профілю обсягом 310 мл.
Коли я повернулася додому після консультації, то вирішила, що хочу оперуватися в клініці Vidnova.

– Чи були у вас страхи перед операцією?
– Ні! Перед операцією я мала консультацію з лікарем-анестезіологом, який відповів на всі мої запитання. За день до збільшення грудей я пройшла швидке обстеження та здала аналізи на базі клініки. Наступного дня – операція. Із наркозу вийшла дуже легко!

– Які ви мали після цього відчуття?
– Радості та щастя! Зрештою моя мрія здійснилася! Був незначний дискомфорт у сфері молочної залози, але швидко пройшов. За добу мене виписали зі стаціонару.

– Ви задоволені результатом?
– Я дуже щаслива, що зважилася на цей крок! Оцінила результат, коли пішла до магазину вибирати білизни та зрозуміла, що пуш-ап мені більше не потрібний! Спокуслива мережива тепер у моєму арсеналі. Операція позбавила від комплексів – я стала жіночнішою і із задоволенням любуюся відображенням у дзеркалі!

Мрієте про шикарні форми грудей? Записуйтесь на консультацію до пластичного хірурга Світлани Анатоліївни Работенко, перейшовши посилання.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.