Обирай зручний спосіб зв'язку:

ТОП-10 найпопулярніших питань щодо лазерної епіляції

Гладкі ніжки, ідеальна зона бікіні – вимога 21 століття! Лазерна епіляція змінила бритви та віск. Сьогодні це ефективний метод позбавлення від небажаного волосся зі стійким результатом!

Найпоширеніші питання щодо лазерної епіляції ми поставили лікарю-дерматокосметологу клініки Vidnova Наталії Балюті.

Що таке епіляція діодним лазером?

У клініці методика проводиться за допомогою апарату нового покоління Lumenis LightSheer DESIRE (США). Це визнаний «золотий стандарт» косметології.

LumenisLightSheerDESIRE – діодний лазер. Суть його полягає у випромінюванні світлової хвилі однієї довжини. Прилад має високу точність, впливає на меланін, який знаходиться у фолікулі. Під час світлового спалаху фолікул руйнується, при цьому шкірний покрив залишається неушкодженим. Навіть більше – у місці проведення шкіра підтягується, стає гладкішою.

Лазерну епіляцію робити боляче?

Мабуть, головне питання лазерної епіляції, яке задають пацієнти. Апарат нового покоління дає змогу сеансу проходити максимально комфортно. Перевага LumenisLightSheer DESIRE – технологія вакуумного посилення. Унікальна вакуумна насадка із функцією охолодження робить процес абсолютно безболісним.

Навіть делікатна жіноча зона бікіні не потребує додаткового використання знеболювального крему. Пацієнтки описують свої відчуття словами від «нічого не відчуваю» до «легкого поколювання».

Також нова вакуумна насадка має широке поле, що дозволяє зменшити час сеансу.

Чи можна видалити небажане волосся за одну процедуру?

Це мрія всіх пацієнтів! Проте вилучення передбачає комплекс. Діодний апарат діє виключно на волоски, які знаходяться у фазі росту та мають велику кількість меланіну. Тому за кілька тижнів знову відростає наступна «партія», яка до цього «спала».

Результати говорять самі за себе – після 1-го візиту до фахівця кількість небажаного волосяного покриву скорочується на 40%.

Скільки процедур потрібно, щоб повністю позбавитися проблеми зайвої рослинності?

Рекомендується курс 4-8 сеансів. Все індивідуально: кількість залежить від типу, структури волосся. На безкоштовній консультації фахівець визначить потрібну кількість.

Скільки часу має пройти між сеансами лазерної епіляції?

Лазерна епіляція передбачає такий інтервал між процедурами: від 30 днів до 4 місяців. Між першими двома сеансами проміжок – 4 тижні, потім період збільшується на 2 тижні.

Чи підходить методика для видалення пушкового, рудого, сивого волосся?

Діодний апарат LumenisLightSheerDESIRE працює з усіма типами волосся. Спеціальні параметри (тривалість, потужність спалаху) підбираються кожної дівчини індивідуально.

Методика небезпечна для родимок?

Фахівець «замальовує» родимку спеціальним білим олівцем. Цю зону він не стріляє.

Можна робити лазерну епіляцію вагітним або мамам, що годують?

Ми рекомендуємо робити процедуру після народження малюка, а також завершення годування груддю.

Існує думка, що зима – найкращий час для курсу. Правда? Чи можна робити його влітку?

Методика немає сезонності – її можна робити як узимку, і влітку. Момент, який варто враховувати – засмага. Перед, особливо після сеансу не рекомендується засмагати 2 тижні. Багато хто плутає морську засмагу з «міським». Епілювати бікіні, пахви можна цілий рік.

Як довго тримається результат? Чи можна позбутися волосся назавжди?

Після курсу відбувається повне видалення небажаного волосся. Ефект назавжди. Проте рекомендується 1-2 підтримуючі візити походу до лікаря щороку.

Тільки подумайте – гладка, ніжна шкіра без будь-яких зусиль! Пам’ятайте, ми робимо це ніжніше!

Щоб записатись на безкоштовну консультацію та процедуру, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел. =”fancybox” href=”#call”>зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.