Обирай зручний спосіб зв'язку:

«Відчуваю себе впевненою та красивою»: історія нашої пацієнтки

Збільшення грудей – одна з найпопулярніших операцій серед молодих мам. Звичайно, після пологів і грудного вигодовування молочна залоза втрачає форму, а в житті жінки з’являються комплекси. Вибір пластичного хірурга та клініки – відповідальне рішення. Найчастіше допомагають фото з прикладами до та після, а також досвід людей, які вже отримали груди після маммопластики.

Читайте історію пацієнтки клініки Vidnova, яка півроку тому збільшила груди.

– Олександро, чому ви зважилися на операцію зі збільшення грудей?
– Народивши і вигодувавши доньку, я зрозуміла, що груди втратили форму – вони просто «зникли». У мене спочатку були маленькі груди, але вони виглядали гармонійно з моєю фігурою і мене все повністю влаштовувало. Якийсь час я намагалася миритися зі своїм тілом. Але після розлучення з чоловіком я перестала вірити у себе, замкнулася. Мені здавалося, що я нікому не сподобаюся.

До маммопластики
Олександра до операції

– Як довго виношували ідею операції?

– Близько року десь. Я постійно дивилася як виглядає груди після маммопластики на різних сайтах, бачила ці вражаючі зміни і щодня розуміла, що все більше хочу змінити своє тіло. Я хотіла повернути втрачені форми – пружність, пишність, а не зробити собі великі груди.

– Чому ви віддали перевагу клініці Vidnova?

– Клініку Vidnova я знайшла через інтернет. Мені дуже сподобалися відгуки – справжні та щирі, приклади робіт, які показували груди після маммопластики. Безумовно, звернулася увага на високу кваліфікацію пластичного хірурга Світлани Работенко. А потім було сарафанне радіо. Як виявилося, деякі мої знайомі із Запоріжжя та Дніпра робили пластику у Vidnova.

– Чи були у вас страхи перед операцією?

– Звісно, ​​але вони швидко пройшли. На першій консультації Світлана Работенко відповіла на всі мої запитання та розвіяла страхи. Вона детально розповіла про те, як пройде операція, яким буде реабілітаційний період і яким стане грудь після маммопластики. Коли я повернулася додому з консультації, то знала, що хочу оперуватися в цій клініці.

– Як відреагували ваші рідні на таке рішення?

– Думки розділилися. Дехто казав, що мені краще залишитися зі своїми грудьми, а дехто підтримав мою ідею. Друзям, які були проти операції, я показала фото роботи до і після. Вони в один голос сказали, що це дуже гарно.
Потім виявилося, що моя двоюрідна сестра, з якою ми дуже близькі, теж зважилася на збільшення грудей. Це додало мені впевненості.

– Пам’ятаєте відчуття після операції?

– Чудово пам’ятаю всі свої емоції. До маммопластики було хвилювання, під час операції я спала і бачила чудовий сон, а коли прокинулася така щаслива. Через день після операції мене виписали, і я з клініки поїхала забирати доньку із дитячого садка. Дискомфорту не було: я самостійно переодяглася, виконувала всі домашні справи, груди після маммопластики не хворіли. Єдине – була скутість у руках, не могла їх високо піднімати.

– Чи ви задоволені отриманим результатом маммопластики?

– Так дуже. Груди після маммопластики виглядають природно, мало хто здогадується, що вона штучна. Моє життя після операції кардинально змінилося. Я почуваюся впевненою та красивою. Помітила, що змінилася постава, мені завжди хочеться посміхатися та сміятися. З новими грудьми ловлю на собі захоплені погляди чоловіків. Нещодавно я знялася у кліпі, який розповість про моє життя.

Мамопластика фото
Ліворуч – до, праворуч – після збільшення грудей

Ця щаслива історія пацієнтки клініки Vidnova показує, як змінюється життя молодої мами після маммопластики.

Щоб повернути колишні форми, повірити в себе і знову набути гармонії, записуйтесь на консультацію до пластичного хірурга Світлани Анатоліївни Работенко, перейшовши посилання.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.