Обирай зручний спосіб зв'язку:

Види доступів при збільшенні грудей: особливості та переваги

Пацієнток, які зважилися на пластику грудей, насамперед цікавить питання – які будуть у мене імплантати. І не менш важливе питання – “як мені їх встановлять і де будуть рубці”. Правильно обрані доступи зі збільшенням грудей – запорука успішного хірургічного втручання. Вони визначають естетичний результат, зокрема місце розташування післяопераційних рубців. Доступи при збільшенні грудей мають особливості та переваги, читайте про це далі.

Доступи при збільшенні грудей: види

У пластичній хірургії існує три види доступів для встановлення імплантатів: аксілярний, періареолярний або субмамарний. Вони визначають місце розташування післяопераційного рубця.

Субмамарний доступ (через розріз у природній складці під грудьми)

Це найпоширеніший хірургічний спосіб встановлення протезів, що характеризується коротким реабілітаційним періодом. Щоб його використовувати, у пацієнтки має бути виражена складка під молочними залозами. Розріз у природній складці дозволяє встановити імплантати будь-якого розміру та типу.

Переваги:

  • Розріз під залозою дозволяє зробити післяопераційний рубець практично непомітним. Його розмір – 4-5 см залежно від встановлених імплантатів;
  • Під час операції не торкаються протоки молочної залози. Після маммопластики в майбутньому можна годувати грудьми – лактація не порушується;
  • Можна встановити імплантат будь-якої форми та розміру.

Періареолярний доступ (через розріз по краю ареоли соска)

З технічного боку складніший доступ, ніж попередній. Розріз передбачений по нижньому краю ареоли. Він дозволяє встановити різноманітні грудні протези.
Рекомендуємо його жінкам, які вже народжували, які не планують у майбутньому грудного вигодовування.

Переваги:

  • Післяопераційний рубець гармонійно «маскується» краєм ареоли – межею темної та світлої шкіри. Важливий нюанс – для проведення операції таким типом ареолу має бути не менше ніж 4 см;
  • Відсутній типовий рубець під залізою. Чутливість соска після маммопластики зберігається;
  • Періареолярний доступ відмінно поєднується з підтяжкою грудей для досягнення максимально вираженого результату;

Аксілярний доступ (через розріз у пахвовій западині)

Це технічно найскладніша установка. Розріз розташовується в пахвовій западині і проходить по межі великого грудного м’яза. При цьому тканини залози зовсім не торкаються. Спосіб вважається малотравматичним.

Переваги:

  • Він найвигідніший через відсутність видимих ​​рубців на грудях. Ідеально підходить для дівчат з нульовим розміром грудей, які не мають підгрудної складки;
  • Не перетинаються протоки молочної залози, можливість годувати дитину в майбутньому зберігається;
  • Через пахвову западину встановлюються імплантати до 300 мл, переважно круглі.

Як вибрати доступи при збільшенні грудей

Доступи зі збільшенням грудей вибирає пластичний хірург, а чи не пацієнт. Фахівець зважає на побажання пацієнтки, але остаточне рішення за ним.
Вибираючи доступи зі збільшенням грудей, пластичний хірург враховує вихідні анатомічні дані пацієнтки і виходячи з них.

Пластичний хірург клініки Vidnova консультує безкоштовно. Запис за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)390-96-90, +38(061)21-40-333, або залишити онлайн-заявку на зворотній дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.