Обирай зручний спосіб зв'язку:

Види інтимної пластики після пологів

Народження дитини – довгоочікувана подія кожної дівчини. На жаль, після нього багато молодих мам стикаються зі зворотним боком материнства, про яку мало хто говорить відверто. Жіноче тіло, особливо інтимна зона, змінюється не на краще. Це викликає психологічні комплекси, втрату впевненості у собі, проблеми у сексуальній сфері.

Сучасна естетична медицина пропонує рішення – інтимну пластику після пологів! У клініці Vidnova представлений естетико-функціональний комплекс методик, який дозволяє вирішити делікатні жіночі проблеми – гармонізувати зовнішній вигляд зовнішніх статевих органів, повернути яскраві відчуття від сексуального життя та усунути функціональні проблеми.

Чому виникає потреба робити інтимну пластику після пологів

Під час народження дитини промежину жінки піддається значному впливу. Часто відбувається небажана деформація – тканини та м’язи втрачають тонус, можуть бути розриви, після яких залишаються рубці. Більшість жінок незадоволені зовнішнім виглядом делікатної зони після вагітності – там “не так вузько”, втрачено естетичну привабливість зовнішніх статевих органів. Більше того, може порушитись функція суміжних органів. Як результат – стресове нетримання сечі при фізичній активності – заняттях спортом, ходьбі, сміху, чханні.

Показання

Інтимна пластика після пологів має 2 категорії показань: естетичні та медичні.

Естетичні показання не пов’язані із жіночим здоров’ям. До них відносяться:

 • незадоволеність естетикою жіночої зони
 • асиметрія малих та великих губ
 • дискомфорт під час статевого акту
 • втрата обсягу м’яких тканин

Медичні показання пов’язані із жіночим здоров’ям. До них відносяться:

 • зниження чутливості під час статевого акту
 • втрата початкових тонусу та пружності стінок піхви (синдром вагінальної релаксації)
 • збільшення обсягу піхви

Показання визначаються на індивідуальній консультації.

Види інтимної пластики

У клініці Vidnova представлені такі напрямки:

 1. хірургічна корекція малих та/або великих губ
 2. лазерна естетична гінекологія

Пластика статевих губ

Багато молодих мам після народження дитини турбує, що жіночі органи втрачають привабливість. Статеві губи можуть змінювати форму (подовжуватися), провисати, стоншуватися, пігментуватися.

Пластична операція жіночих органів – хірургічне зменшення малих статевих губ та/або корекції великих губ називається лабіопластика. . Вона повертає естетику делікатної зони.

Операція зі зменшення малих та корекції великих губ найчастіше проводиться під місцевою анестезією. Пластичний хірург знеболює ділянку, де проходитиме втручання. Пацієнтка перебуває у свідомості. Вона може відчувати дотик, тиск, але все без болючих відчуттів.

Лікар формує правильну форму і розмір малих статевих губ, шляхом часткової резекції тканини. Зазначимо, для гармонізації делікатної зони проводиться ліпофілінг (пересадка власної жирової тканини) великих статевих губ.

Після лабіопластики можна одразу їхати додому. Госпіталізація не потрібна.

Реабілітація – 1 місяць. Через цей час можна оцінити результат пластики.

Лазерна естетична гінекологія

Це інноваційний напрямок, який максимально делікатно вирішує жіночі проблеми без хірургічного втручання та курсів гормональної терапії. У клініці Vidnova у Запоріжжі представлений розумний лазер FOTONA SP Dynamis (Словенія).
Лікування проводиться із застосуванням 2 інноваційних технологій:

 • технологія IntimaLase – лазерна підтяжка піхви
 • технологія IncontiLase™ – якісне усунення нетримання сечі

Лікування із застосуванням лазера має на увазі чітко контрольоване та дозоване прогрівання тканин. Методика спрямована на скорочення та підвищення тонусу стінок піхви. Сучасні технології повністю виключають перегрів тканин та травматизацію.

Лазерна гінекологія ідеально підійде для:

 • підвищення якості сексуального життя
 • усунення явищ після народження дітей
 • коригування вікових змін

Перевага процедури – пацієнтка одразу може повернутися до звичного способу життя.

Протипоказання

Процедури за допомогою лазера та хірургічне втручання не рекомендується при:

 • онкологічні захворювання
 • менструація
 • порушення згортання крові
 • запалення сечостатевої системи
 • під час вагітності, грудного вигодовування

Перед операцією та процедурою фахівець збирає анамнез, а пацієнт здає аналізи. Виходячи з результатів, ухвалюється рішення про виконання втручання.

Переваги проведення інтимної пластики після пологів у клініці Vidnova

Лабіопластика передбачає “хірургію 1 дня” – консультація пластичного хірурга, обстеження, операція проводяться за 1 день.

Процедури лазерної естетичної гінекології не потребують спеціальної підготовки пацієнта.

Госпіталізація не потрібна.

Реабілітація мінімальна.

Хочете отримати консультацію пластичного хірурга чи лікаря-гінеколога? Для цього достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38 (096) 214-03-33 або залишити онлайн-заявку.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.