Обирай зручний спосіб зв'язку:

Відновлення після пологів: що пропонує пластична хірургія

Не секрет, що щастя материнства має іншу сторону. Після вагітності, пологів та грудного вигодовування дівчина втрачає колишні форми – з’являється незадоволеність своїм зовнішнім виглядом. Відновлення після пологів за допомогою пластичної хірургії – це реальна можливість повернути втрачені форми та набути фігури мрії! Сьогодні пластика практично на 100% виправляє усі зміни тіла після народження дитини.
Як проходить відновлення після пологів і які операції частіше роблять дівчата, читайте далі.

Пластика грудей після пологів

Першою мішенню для післяпологових змін стають жіночі груди. На жаль, під впливом природних факторів (активний розвиток тканин та лактація) молочна залоза змінює свою форму – втрачає пружність та провисає.
Відновлення після пологів, в першу чергу, має на увазі корекцію молочної залози.

  1. Якщо молочна залоза втратила об’єм, то рекомендована пластична операція після пологів – збільшення грудей. за допомогою силіконових імплантатів.
    2. Якщо груди не тільки втратили об’єм, але й провисли, з’явився надлишок шкіри, то пластичний хірург рекомендує. підтяжку грудей. В цьому випадку можна обійтися класичною підтяжкою залози або застосувати підтяжку з додатковим збільшенням. /a>
    3. В індивідуальних випадках застосовується операція зі зменшення об’єму залози (редукційна маммопластика ). Вона виконується, коли тканини значно виражені обсягом (гіпертрофовані). Таким чином коригується форма та видаляється частини тканин грудей.

Відновлення грудей після пологів можна зробити не раніше, ніж через півроку після завершення лактації.

Пластика живота (абдомінопластика) після пологів

Після вагітності та пологів лише мала частина дівчат зберігає ідеально підтягнутий животик. Передня черевна стінка витримує значні навантаження – зростання плода та збільшення матки. Все це створює додатковий внутрішній тиск на м’язи живота, які провисають і утворюють так званий фартух. Крім цього, у деяких жінок після появи дитини виникає така проблема, як діастаз – розходження передніх м’язів черевного преса посередині, де знаходиться пупок. Це призводить до естетичної проблеми випирає живота.
Відновлення після пологів, пов’язане з поверненням живота ідеальної форми, вирішується за допомогою операції абдомінопластики

. Вона усуває надлишок шкіри та жирової тканини, а також зміцнює ослаблені черевні м’язи.
Пластика живота (абдомінопластика) після пологів рекомендована дівчині, коли вона буде у стабільній вазі.

Ще один популярний спосіб відновлення жіночої фігури після пологів – ліпосакція. Субота методу – видалення надлишкової жирової тканини за допомогою спеціальних вакуумних трубочок через мікропроколи в природних анатомічних складках. Метод застосовується як окремо, і у поєднанні з абдоминопластикой щоб одержати максимально вираженого результату.

Сполучені операції

У клініці Vidnova успішно проходить відновлення після пологів. Молодим мамам наші фахівці пропонують суміщену операцію – маммопластику та абдомінопластику (підтяжку живота). Комплекс схожий на пацієнток, які хочуть відновити втрачені форми і досягти wow-ефекту.

Відновлення після пологів – не упустіть можливість дізнатися про це докладніше. Запишіться на безкоштовну консультацію пластичного хірурга у клініці Vidnova. Зробити це можна онлайн або за тел.: +38(067)63-48-120.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.