Обирай зручний спосіб зв'язку:

Вік та підтяжка обличчя: який взаємозв’язок?

Сам процес старіння починається у кожної людини у певному віці, хтось у двадцять вириває перші сиві волоски, а хтось у свої п’ятдесят може похвалитися чудовою шевелюрою.

Саме шкіра одна з перших піддається процесу старіння, починаючи цей процес з двадцятип’ятирічного віку. Зумовлено це тим, що рівень колагену та еластину, які відповідають за її пружність, до цього віку значно знижується. А водночас швидкість вироблення нових клітин – зменшується.

До тридцяти п’яти років у жінки в організмі починається підготовка до менопаузи: перестає вироблятися колаген, епідерміс стає тоншим. У старшому віці, ближче до сорока п’яти років, активність сальних залоз також знижується, що впливає на виснаження верхнього шару шкіри. Без достатньої кількості колагену на шкірі починають з’являтися зморшки. На початкових стадіях старіння можуть допомогти різні косметичні засоби, пізніше – косметологічні процедури, а для корекції більш явних проявів – підтяжка обличчя хірургічним шляхом.

Як можна продовжити молодість?

До тридцяти років шкіра виглядає чудово, свіжо і красиво, і якщо є якісь зморшки, то здебільшого вони мімічні і підтяжка обличчя хірургічним шляхом не потрібна.

Старіння шкіри досить тривалий процес, і зміни видно не відразу: спочатку старіє внутрішній шар, при цьому зовні це малопомітно, і лише багатьом пізніше – зовнішній. Тому єдиний вік для початку застосування конкретного догляду за шкірою обличчя, що омолоджує, визначити проблематично – все індивідуально. Тому й підтяжка обличчя хірургічним шляхом не має точних вікових рамок.

Слідкувати за шкірою потрібно завжди, починаючи з юного віку. На початку – це зволоження, згодом, – догляд з антивіковим ухилом: крему, маски, пілінги. Коли цього стає недостатньо починається застосування косметологічних та малоінвазивних процедур, і вже після, для більш серйозної корекції та отримання постійного, тривалого результату омолодження, – підтяжка особи<< /a> хірургічним шляхом.

Метою даної операції є відновлення контуру обличчя, омолодження шкіри та усунення зморшок. Існує думка, що підтяжка обличчя хірургічним шляхом – це заняття для жінок за сорок, але це не зовсім так. Деякі представниці прекрасної статі, які схильні до раннього старіння, звертаються до хірургів значно раніше. Це може статися і в 30, і в 35.

Як зрозуміти чи потрібна Вам підтяжка обличчя хірургічним шляхом?

Для цього виду пластики існує ряд показань:

– Глибокі зморшки в області перенісся.

– Зовнішні куточки очей, що опустилися.

– Зморшки у скронево-скульвій частині.

– носогубні складки, що заглибилися.

– Друге підборіддя.

– Глибокі зморшки на щоках.

Підтяжка особи хірургічним шляхом забезпечують омолодження на сім-вісім років. Дані показники дуже залежать від віку пацієнта, початкового стану шкіри та інших факторів. Повторно підтяжку особи хірургічним шляхом дозволено через 5-10 років.

Але варто врахувати, що підтяжка обличчя хірургічним шляхом має і протипоказання. Таким чином, людям з тяжким захворюванням внутрішніх органів, інфекційними або онкологічними захворюваннями, а також з поганою згортанням крові цей спосіб омолодження не підходить.

Бережіть себе і будьте прекрасні!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.