Обирай зручний спосіб зв'язку:

Вікові зміни: як прибрати мішки під очима, навислу повіку, зморшки навколо очей

Щоб визначити вік людини, часто нам досить просто поглянути йому в обличчя. Що насамперед видає вік? Звичайно ж, зморшки навколо очей, навислі повіки, мішки під очима… Пластичний хірург – фахівець, який допоможе відкласти старіння на кілька десятків років.

Профілактика та усунення зморшок навколо очей

Популярний та перевірений метод лікування дрібних та поверхневих зморшок навколо очей – ін’єкції ботулотоксину. В основі цієї косметичної процедури лежить вплив на підшкірні нервові закінчення препаратом, що містить ботулотоксин «А». Внаслідок цього притуплюється активність мімічних м’язів обличчя, завдяки чому вже наявні зморшки навколо очей стають практично непомітними і зовсім зникають.

. У таких випадках естетичні фахівці нерідко вдаються до кругової пластики повік, яка дає відмінні результати: рахунок видалення надлишків шкіра розгладжується, навислі повіки підтягуються, а зморшки навколо очей і зовсім зникають.

Як прибрати мішки під очима та навислі повіки?

Навислі повіки утворюються через вікове опущення шкіри. Також це часто є спадковою особливістю людини. І якщо в молодші роки це не завдає особливого дискомфорту, то згодом навислі повіки можу стати проблемою. Її можна усунути за допомогою верхньої блефаропластики, тим самим омолодивши погляд на цілих 10 років! І навіть після часу людина, яка зробила таку хірургічну процедуру, буде виглядати значно молодшою ​​за однолітків.

за цим посиланням. Будьте прекрасні у будь-якому віці!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.