Обирай зручний спосіб зв'язку:

Виправлення носової перегородки за допомогою операції: до чого готуватись?

Деякі особливості зовнішності спричиняють погіршення здоров’я. У тому числі – деформація перегородки носа. Вирішити цю проблему може лише оперативне виправлення носової перегородки.

Носова перегородка найбільш схильна до різного роду змін, тому що в основному складається з хрящової тканини, яка більш м’яка в порівнянні з кістковою. Важливо не лише помітити ці зміни, а й вчасно розпочати їхнє лікування. Виправлення носової перегородки показано при деформаціях наступних видів:

  • Фізіологічна (причина усунення – порушення у розвитку черепних кісток).
  • Травматичній (наслідки переломів та сильних ударів носа).
  • Компенсаторна (виникає через появу поліпів та інших новоутворень).

Виправлення носової перегородки можна зробити за допомогою риносептопластики, в ході якої не тільки усувається утрудненість дихання, а й коригується форма носа.

Чим небезпечне викривлення?

Не всі люди поспішають виправляти носову перегородку, боячись хірургічного втручання. Але відкладаючи лікування, можна тільки посилити ситуацію, оскільки це захворювання має цілий ланцюжок наслідків:

  • Утруднення носового дихання.
  • Почуття дискомфорту в носі: нежить, риніти та синусити, сухість, кровотечі.
  • Погіршення пам’яті, швидка стомлюваність, зниження уважності, головний біль, загальна слабкість організму (наслідки порушення дихальної функції).

Кожна людина повинна розуміти, що, відкладаючи виправлення носової перегородки, вона піддає свій організм щоденному стресу, як наслідок – захисні функції зменшуються, і вона не може повноцінно протистояти викликам навколишнього середовища.

Як уникнути цих «неприємностей»?

Виправлення носової перегородки можливе хірургічним способом. Звертаючись до пластичного хірурга, пацієнт вирішує відразу дві проблеми: позбавляється ускладнюючого життя захворювання та небажаних особливостей у зовнішньому вигляді одночасно. Саме тому ринопластика має стабільний попит у жителів України.

Підготовка до ринопластики починається з консультації хірурга, огляду ЛОР-фахівцем та здачі аналізів. Якщо протипоказань у ході обстеження не виявлено, пацієнта готують до оперативного втручання. Так, за два тижні до операції рекомендовано повністю відмовитись від куріння та алкогольних напоїв. За добу варто перейти на вживання їжі, легкої для засвоєння. Про все це хірург обов’язково розповість на консультації.

Виправлення носової перегородки в «Vidnova»

Клініка пластичної хірургії Vidnova пропонує послуги професійного пластичного хірурга у Запоріжжі. Тут створена обстановка, що максимально сприяє медичним послугам високого рівня: нова операційна з сучасним європейським обладнанням і кваліфікований персонал – гарантія вашої безпеки. Виправлення носової перегородки з одночасною корекцією форми носа тут – одна з найбільш затребуваних операцій.

Приходьте на консультацію, щоб побачити все на власні очі. Записатися можна онлайн, перейшовши за посиланням.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.