Обирай зручний спосіб зв'язку:

«Все своє»: все про ліпофілінг грудей

Багато дівчат мріють про гарне і пишне погруддя, але маммопластика з установкою силіконових імплантів здається їм радикальним рішенням. Сучасна пластична хірургія пропонує альтернативу – ліпофілінг грудей (ліпомоделювання) – корекцію за допомогою власної жирової тканини.

Пластичний хірург клініки Vidnova Світлана Работенко докладно розповідає про операцію – як вона проводиться, які є плюси та мінуси, якому показано, а також якого результату варто очікувати.

Особливості проведення ліпофілінгу грудей

Ліпомоделювання передбачає введення власної очищеної жирової тканини молочну залозу. Вона вводиться тонкою канюлею через мікропроколи (1-2 мм). Процес проходить без жодного розрізу. Головна перевага – результат без рубців та слідів на тілі!

Операція проводиться під загальним наркозом. У клініці Vidnova всім пацієнтам за умовчанням застосовується інгаляційний наркоз на Севофлурані.

Пластичний хірург завжди робить гіперкорекцію, тому що приживається лише частина жирових клітин. Завдяки сучасним методикам та високій кваліфікації спеціаліста досягається висока приживлюваність.

Ліпофілінг грудей донорським жиром не виконується. Для цього використовується виключно власний біоматеріал пацієнта.

Тривалість – 1-1,5 години, з обсягу хірургічного втручання.

Кому підійде процедура?

Збільшення молочної залози власним жиром підходить для дівчат, які хочуть відновити форми після вагітності, вигодовування грудей або схуднення. Метод ідеально підходить:

  • для незначного збільшення та покращення форми молочної залози. Збільшити залозу можна на 0,5-1 розмір;
  • для корекції асиметрії – іноді методика поєднується з підтяжкою (мастопексією) молочної залози,
  • при вікових змінах – наприклад, птозі;
  • щоб «згладити» кордон імплантату при контуруванні після “noopener”>мамопластики.

Важливо розуміти, що процедура вимагає попереднього забору достатньої кількості жирової тканини. Тому вона не підходить худеньким дівчатам. Показання завжди визначаються на очній консультації у пластичного хірурга.

Зазначимо, в деяких випадках, поєднують ліпофілінг грудей з установкою імплантами.

Етапи

Ліпосакція – забір жирової тканини. Найчастіше її беруть із про зон «депо» – живіт, стегна, галіфе. Області паркану обумовлюються пластичним хірургом з пацієнткою індивідуально.

У клініці виконується щадний та безпечний вид ліпосакції – вакуумна. Вона зберігає клітини живими. Ліпосакція проводиться через мікропроколи (1-2 мм), без травмування шкіри. Після цього шви не накладаються.

Центрифугування матеріалу для очищення. За допомогою спеціальної центрифуги отриманий матеріал очищають від крові та інших домішок.

Ліпофілінг. Очищений матеріал вводиться в молочну залозу.

Переваги збільшення грудей за допомогою жиру

«Все своє – все рідне». Власна жирова тканина відмінно приживається, крім алергічних реакцій, а також відторгнення.

Омолоджуючий ефект. Пересаджується жир містить стовбурові клітини. Завдяки цьому він має загальний омолоджуючий ефект. Підвищується пружність шкіри, контур погруддя стає пропорційним.

Обсяг та нові лінії тіла. Оскільки забір жиру передбачає проведення ліпосакції, то дівчина за одну процедуру досягає двох цілей: збільшує груди та зменшує обсяги там, де вони не подобалися.

Стабільний результат. Ефект після операції довічний. Головний момент – зберігати стабільну вагу. На жаль, схуднення більш ніж на 5 кг може зіграти злий жарт – бюст «пропаде». Також не найкраще на бюсті відбиваються вікові зміни.

Наскільки безпечний ліпофілінг у грудях

Ліпомоделювання – делікатний та малотравматичний спосіб створити ідеальні форми. За рахунок використання власного матеріалу він є абсолютно безпечним. Жир повністю сумісний із організмом людини.

Пластичний хірург Світлана Работенко консультує у Запоріжжі та Дніпрі. Фахівець безкоштовно приймає пацієнтів із Дніпра, Харкова, Одеси та інших міст України.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.