Обирай зручний спосіб зв'язку:

Як доглядати за вухами після отопластики

Кінцевий результат пластики вух нерідко залежить від того, наскільки вдалим буде реабілітаційний період після отопластики. Чітке дотримання розпоряджень хірурга після професійно виконаного втручання на 99,9% гарантує успішний результат «битви за красу».

Реабілітаційний період після отопластики займає в середньому один місяць. Операція здебільшого виконується при місцевому знеболюванні. Після завершення хірургічної процедури пацієнт перебуває у стаціонарі клініки під наглядом протягом 1-2 годин. У цей час до зони, що оперується, прикладається холод, після чого можна їхати додому для спокійного проходження реабілітаційного періоду після отопластики.

Особливості реабілітаційного періоду після отопластики:

  • Перші два тижні можлива набряклість у місці проведення хірургічної процедури, яка поступово сходить нанівець.
  • Прописані знеболюючі хірургом препарати потрібно приймати за рекомендованою схемою. Завдяки цьому реабілітаційний період після отопластики пройде безболісно.
  • Отриманий після естетичної пластики вух результат стає помітним практично відразу, на початковому етапі відновлення організму і зберігається на все життя.

Протягом реабілітаційного періоду після отопластики пацієнт повинен носити фіксуючу пов’язку: протягом двох тижнів пов’язка носиться постійно, після цього ще два тижні її можна знімати в денний час, але обов’язково вдягати під час сну.

По завершенні операції на місці хірургічного втручання накладаються саморассасывающиеся чи стандартні шви. В останньому випадку вони знімаються через 7-10 днів.

Догляд за післяопераційними швами

  • Перші три дні реабілітаційного періоду після отопластики на операційну зону накладається серветка, просочена розчином хлоргексидину. Це сприяє знезараженню та підтримці стерильності у місці оперативного втручання.
  • За три дні досить просто обробляти шов хлоргексидином і накладати фіксуючу пов’язку.
  • Протягом тижня потрібно робити перев’язки з періодичністю один раз кожні два дні.

При правильному і регулярному догляді шви добре гояться, не залишаючи рубців. Через місяць призначається повторний прийом естетичного фахівця для огляду та підбиття підсумків реабілітаційного періоду після отопластики. Весь цей час пацієнт може спокійно спати у будь-якому зручному для нього положенні. Купатися можна вже наступного дня після відвідин клініки пластичної хірургії. Після контакту з водою шви потрібно обробити хлоргексидином і зафіксувати вухо пов’язкою.

Запорукою успішного реабілітаційного періоду після отопластики є відмова від фізичних навантажень мінімум на місяць, після чого можна поступово повертатися до звичної активності. Дізнатися про показання для пластики вух, особливості її проведення в Клініці «Vidnova» та вартість даної процедури можна, перейшовши за посиланням.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.