Обирай зручний спосіб зв'язку:

Як правильно вибрати клініку та пластичного хірурга

Міжнародне співтовариство естетичної пластичної хірургії (ISAPS) акцентує на кількох факторах ризику для пацієнта: вибір клініки, вибір спеціаліста, вибір правильної процедури.

Вибір клініки пластичної хірургії 

У клініки, яка надає послуги якісно, ​​є кілька базових ознак:

1) Має бути всі дозвільні документи: ліцензія на надання медичних послуг, сертифікація (в Україні вона проводить раз на кілька років).

2) Повинні бути передбачені будь-які медичні ситуації – потрібне реанімаційне обладнання. Добре, якщо у клініці є ціле реанімаційне відділення. У тих випадках, коли клініка пластичної хірургії співпрацює з багатопрофільними лікарнями (де існує сучасне відділення реанімації та відповідний персонал), клієнт отримує максимальний захист та безпеку. Клініка «Віднова» працює на базі багатопрофільної лікарні «Мотор Січ» у Запоріжжі.

3) Має проводитися повноцінна підготовка до операції – напередодні обов’язковий огляд терапевта. Навіть здавання аналізів – не гарантія, що в день операції у людини не виявиться протипоказань до неї. Хірургічне втручання не можна проводити за будь-якого гострого стану (інфекція, підвищена температура тіла, загострення хронічного захворювання, шкірні висипання, будь-які запальні процеси).

woman face and beautician hands with syringe

4) Має бути повноцінно оснащене відділення реабілітації. Багато операцій проводять під повною анестезією. Часто пацієнту потрібно провести кілька днів під наглядом лікарів. Комфортні палати та цілодобовий догляд – обов’язкова умова для нормального відновлення!

Переконатися, що клініка відповідає вашим очікуванням, можна вже за першого візиту. Документи про ліцензію та сертифікацію доступні будь-якому пацієнтові. Також вам повинні показати палати, розповісти про реанімаційне обладнання.

Вибір лікаря

Позитивний досвід у роботі хірурга – найважливіший доказ його кваліфікації. Крім того, існують інші ознаки, які допоможуть вам бути впевненим, що ви знайшли кращого фахівця.

Насамперед, зверніть увагу на документи лікаря. Він повинен мати вищу медичну освіту, а також документ про закінчення Інституту післядипломної освіти ім. П. Шупика, де звичайні хірургії перекваліфікуються на пластичні. Лікарям присвоюється певна категорія – перша чи друга. А найвища категорія – після 15 років стажу. Кожне підвищення кваліфікації підтверджується сертифікатом.

Не соромтеся просити лікаря про його стаж, а також уточніть ці дані у клініці. Іноді потрібне власне розслідування: пошукайте відгуки про роботу хірурга в Інтернеті. Негативні відгуки – не ознака поганої кваліфікації (завжди знайдеться один або два пацієнти, які хотіли б швидшу реабілітацію або незадоволені набряками в перші дні після операції), але такі відгуки не повинні переважати.

Вибір правильної процедури

У цьому питанні багато залежить від кваліфікації хірурга та якості послуг клініки. Необхідна умова – проведення попередньої консультації, на якій пацієнт отримує всю цікаву для нього інформацію.

На першій консультації лікар не тільки розповідає про процедури, але може також зробити попередній прогноз змін після операції за допомогою спеціальної комп’ютерної програми та вашого фото.

Лікар розповість про ризики та побічні ефекти, які є за будь-якого хірургічного втручання, пояснить нюанси періоду реабілітації. Лікар повинен розповісти клієнту про протипоказання до операції, щоб уникнути будь-яких ускладнень.

Після першої консультації у пацієнта має скластися чітка картина про хід операції, її особливості.

Якщо пацієнт вирішить робити операцію, то лікар запропонує йому пройти обстеження, здати аналізи, зробити УЗД, пройти огляди профільних спеціалістів (за потреби).

У клініці «Віднова» перша безкоштовна консультація, що є частиною європейської практики. Клієнт може як зважитися на операцію, і відмовитися від неї.

Пластична хірургія – це дуже розвинена галузь медицини, тому велике значення має обладнання, яке використовується під час операцій. Найсучасніший підхід передбачає використання ендоскопа.

Довіряйте своє здоров’я лише професіоналам!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.