Обирай зручний спосіб зв'язку:

Які проблеми вирішує ліпосакція?

У сучасному суспільстві до сьогодні існує безліч міфів про ліпосакцію. Найпоширеніший міф говорить, що, якщо зробити ліпосакцію, то можна позбавитися жиру у всьому тілі! Але чи це так насправді? У цій статті ми постараємося докладно та достовірно розповісти все, що Вам потрібно знати, якщо Ви розглядаєте можливість зробити ліпосакцію для корекції фігури.

Ліпосакція стабільно займає лідируючі позиції у світовому рейтингу популярних пластичних операцій. З її допомогою можна скоригувати форму тіла, але ніяк не скинути зайву вагу, тому що без шкоди здоров’ю можна видалити не більше ніж 7% всього підшкірного жиру. При цьому ефект від цієї процедури зберігається на все життя: достатньо зробити ліпосакцію один раз в одній зоні, і жирові відкладення тут більше не з’являться.

Чоловіча та жіноча ліпосакція – в чому їх відмінності?

Особливості відкладення підшкірної жирової клітковини в чоловічому та жіночому організмі залежать переважно від гормонального фону. Таким чином, виділяють три типи ожиріння:

  • Гіноїдна (жіночий тип) – локалізується в області стегон;
  • Андроїдний (чоловічий тип) – накопичується в зоні живота;
  • Змішане – відкладення розподіляється рівномірно.

Операція з видалення жирових відкладень немає статевих відмінностей, але, виходячи зі специфіки їх локалізації в організмі чоловіків і жінок, затребуваність зон проведення різниться залежно від статі. Так, жінки звертаються до пластичного хірурга, щоб зробити ліпосакцію в ділянці живота, колін, внутрішньої та верхньої поверхні стегон, а також так звану область холки. Чоловіки ж найчастіше наважуються зробити ліпосакцію в області попереку, щоб усунути боки, а також в області грудних залоз. За статистикою Клініки «Vidnova» жінки вдаються до цієї процедури частіше за чоловіків.

Слід пам’ятати, що зробити ліпосакцію можливо лише за невеликої надмірної ваги, недостатніх результатів дієт та тренувань, вікових змін. За наявності зайвої ваги дана операція не матиме потрібного результату.

Наскільки безпечна ця процедура?

Найчастіше клієнти нашої Клініки звертаються до хірурга, щоб зробити ліпосакцію стегон та живота. Максимальний об’єм жиру, який видалено пацієнту в нашій клініці – 6 літрів. Процес реабілітації після процедури залежить від зони та кількості віддаленої жирової тканини.

Дане оперативне втручання є одним із найбезпечніших і рідко викликає ускладнення. Якщо Ви все ще перебуваєте в роздумах – зробити ліпосакцію чи ні, радимо записатися на консультацію в Клініку «Vidnova», де не тільки дадуть відповіді на Ваші запитання, а ще й підкажуть , наскільки це допоможе перетворити вашу фігуру.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.