Обирай зручний спосіб зв'язку:

Які ціни на пластичні операції?

У даній статті представлена ​​аналітика цін на пластичну хірургію з урахуванням регіональності. Для порівняння були обрані найбільш популярні пластики в Україні: блефаропластика, збільшення грудей, ринопластика та абдомінопластика.

Інформація отримана зі сторінок офіційних сайтів та від адміністрації клінік, розташованих у Києві, Дніпропетровську (Дніпрі), Одесі та Запоріжжі.

Збільшення грудей

Мамопластика є найдорожчою операцією із аналізованого списку. Найбільш висока вартість пластичної операції цього виду спостерігається у столиці України – Києві. Тут середня нижня межа цін починається від 48700грн, у той час як верхня може перевищити і 125000. Такий розкид обумовлений не так вибором столичної клініки, як хірургом, який проводитиме пластику: чим відоміший і
Іменитий лікар, тим вище ціна на його послуги. Тому в одній і тій же клініці Києва вартість пластичної операції зі збільшення грудей може відрізнятися вдвічі, а то й утричі.

У регіонах, природно, ціни на порядок нижчі. Тут середня вартість пластичної операції стартує від 29000грн, і це в Запоріжжі, Одеські розцінки починаються з 38000, Дніпропетровські (Дніпровські) з 43000. Звернемо увагу, що в Дніпропетровську (Дніпрі) клінік, в яких безпосередньо проводяться хірургічні втручання відносно небагато, в даному регіоні досить розвинене проведення консультацій хірургів, які оперують у Києві та Одесі. До них можна записатися та потрапити на прийом у Дніпропетровську (Дніпрі), але на операцію необхідно буде приїхати до іншого міста.

Вартість пластичної операції зі збільшення грудей має ряд особливостей: на неї можуть впливати і вибір хірургічного доступу, і ціна імплантатів. В основному в прайсах ендопротези виносяться окремим пунктом, але іноді вони все ж таки включаються в загальну вартість пластичної операції. Цей момент варто враховувати при порівнянні.

Ринопластика

ринопластика у доцента, доктора наук може бути дорожчою, ніж у пластичного хірурга без наукового ступеня. На відміну від столиці, в регіонах найчастіше ціни відрізняються лише між конкурентними клініками, а всередині одного центру вони статичні від лікаря до лікаря.

Абдомінопластика

Дуже важливо в даному випадку звертати увагу на те, що входить у вартість пластичної операції: чи враховано наркоз, чи враховано перебування пацієнта в клініці та на який період, а також звертайте увагу на післяопераційні перев’язки: у деяких центрах їх потрібно оплачувати окремо.

Блефаропластика

Вартість пластичної операції з підтяжки повік у всіх представлених регіонах ділиться в залежності від операції: нижня блефаропластика більш дорога, верхня – дешевше. У багатьох випадках ціна наркозу саме на цю пластику не враховується.

*Для зручності аналітики у вищенаведеній таблиці всі отримані дані були переведені в гривні з урахуванням поточного курсу.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.