Обирай зручний спосіб зв'язку:

Яку підтяжку грудей робити: зі збільшенням чи без?

Краса жіночого бюста століттями була приводом для захоплень, але, на жаль, фізіологічні процеси неминучі. Внаслідок різкого схуднення, вагітності, вікових змін ніжні шкірні покриви втрачають еластичність, і молочна залоза поступово опускається, стає обвислою. Вирішити цю проблему можна, вдавшись до пластичної операції мастопексія.

Мастопексія – це естетична хірургічна процедура, мета якої – відновити зовнішню привабливість молочних залоз. Існують два її види:

  • підтяжка та збільшення грудей;
  • підтяжка грудей без імплантів.

Різновид оперативного втручання підбирається індивідуально, виходячи з побажань клієнтки, а також стану її шкіри.

Підтяжка та збільшення грудей

Підтяжка та збільшення грудей як комплексна корекція рекомендована пацієнтам переважно з невеликим бюстом, оскільки дає можливість надати йому велику пружність і додати бажаний обсяг. Ризик обвисання з’являється тільки при недотриманні розпоряджень лікаря або повторному виношуванні та грудному вигодовуванні дитини.

Підтяжка та збільшення грудей проводиться під загальним наркозом. Під час втручання хірург видаляє надлишки шкіри, встановлює ендопротези та за необхідності робить корекцію соска та ареоли. Період реабілітації такий самий, як і при мамопластику – близько 2 місяців.

Підтяжка грудей без імплантів

Підтяжка грудей без імплантів найчастіше потрібна для усунення птозу молочних залоз середнього розміру та більше. У ході цієї операції хірург зберігає наявний обсяг і створює йому гарну форму, січучи при цьому розтягнуту шкіру.

Хірургічна процедура виконується під загальною анестезією, термін загоєння післяопераційних ран – 2 місяці. Підтяжка грудей без імплантів більш популярна серед пацієнток, які перенесли дві і більше вагітності. Точна вартість втручання розраховується після консультації та залежить від складності майбутньої роботи спеціаліста.

У чому перевага мастопексії?

Підтяжка грудей без імплантів здатна повернути фігурі витонченість та чарівність. Але слід розуміти, що після чергової лактації мастоптоз може знову утворитися. Тому жінкам радять вирушати до естетичного хірурга вже після закінчення годування та стабілізації у вазі. Підтяжка та збільшення грудей можуть зробити реальними мрії про пишне пружне погруддя. Жодна з перерахованих оперативних процедур після завершення відновлення організму стане перешкодою для материнства.

Втілити у життя жіночі бажання про продовження молодості сьогодні можуть мешканці Запоріжжя, Дніпропетровська (Дніпра) та всієї України. Дізнатися, яка операція найкраще перетворить Вашу зовнішність, можна на безкоштовній консультації в Клініці «Vidnova».

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.