Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення грудей: чому я боюсь? Частина 1

Незважаючи на популярність маммопластики, що постійно зростає в усьому світі, багато жінок так і не наважуються зробити збільшення грудей, навіть маючи прямі медичні показання для виконання цієї хірургічної процедури. Все тому, що дана пластична операція досі залишається оповитою безліччю міфів і страхів, які, на жаль, також продовжують множитися, особливо у світовому павутинні.

У попередніх публікаціях ми вже розповідали про те, наскільки збільшення грудей у ​​Києві є ювелірною роботою та як вибрати якісні імплантати. Наша сьогоднішня стаття присвячена жіночим страхам перед мамопластикою. Ми зібрали та обробили кілька сотень питань про збільшення грудей, виділили основні та найпоширеніші, щоб дати Вам докладні відповіді на них.

Чи безпечні силіконові імплантати?

Силікон – цілком нешкідливий для людського організму матеріал, з яким у своєму повсякденному житті контактуємо практично щодня. Для заповнення силіконових ендопротезів використовують гелеподібний полімер. Він має стабільну структуру та не змінює своєї форми навіть при пошкодженні зовнішньої оболонки. За результатами дослідження Національного інституту медицини США, вміст силікону в коров’ячому молоці та дитячих молочних сумішах у багато разів перевищує аналогічні показники грудного молока жінок, які зробили маммопластику. Тому збільшення грудей у ​​Києві з використанням силіконових ендопротезів не може завдати шкоди організму.

Чи впливає встановлення імплантатів на частоту виникнення раку грудей?

Проведені вченими та медиками по всьому світу дослідження не виявили жодних можливих ризиків виникнення раку грудей, викликаних маммопластикою. Процес вивчення цього питання не припиняється, але будь-яких доказів взаємозв’язку даного захворювання та хірургічного втручання на сьогоднішній день немає.

Як збільшення грудей у ​​Києві може вплинути на проведення мамографії?

Наявність ендопротезів може утруднити процес мамографії. Щоб отримати максимально точний результат, необхідно обов’язково повідомити лікаря про їхнє встановлення. Знаючи це, фахівець підбере відповідні методики перевірки та зробить додаткові знімки в інших проекціях, щоб отримані відомості були достовірними. При збільшенні грудей у ​​Києві також рекомендується перевірка молочних залоз за допомогою комп’ютерної томографії. Ця процедура дозволяє діагностувати виникнення будь-яких пухлин ще на ранній стадії.

Який середній термін служби грудного ендопротезу?

На жаль, імплантати не є довічними, тому в певний момент може знадобитися втручання для їх заміни. Термін служби залежить від індивідуальних особливостей імунної системи, способу життя жінки та коливається від 10 до 20 років. У Клініці пластичної хірургії «Vidnova» рекомендують для операції збільшення грудей у ​​Києві вибирати грудні протези ТМ Allergan та Polytech, які мають понад 20 років досвіду виробництва протезів та відмінно себе зарекомендували у всьому світі.

Чи є вікові обмеження при збільшенні грудей у ​​Києві?

Для проведення мамопластики має значення не вік пацієнтки, а добрий стан її здоров’я. Тому якщо в ході обстеження жодних протипоказань для виконання хірургічного втручання не було виявлено, збільшення грудей у ​​Києві можна робити.

На цьому відібраний нами перелік питань не закінчується. Читайте у другій частині цієї статті про те, як збільшення грудей у ​​Києві впливає на материнство, особливостях реабілітації та впливу шкідливих звичок на цей процес.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.