Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення грудей: чому я боюсь? Частина 2

Ми продовжуємо відповідати на найпоширеніші питання про збільшення грудей і розвіювати тим самим жіночі страхи з приводу цієї операції. У першій частині цієї статті йшлося про те, як маммопластика в Києві впливає на здоров’я жінки і. про безпеку імплантатів. Тепер пропонуємо Вам поговорити і післяопераційної реабілітації.

Через час можна знову почати займатися спортом після операції?

Мамопластика у Києві передбачає утримання від будь-якої активності на строк до 8 тижнів. Потім після дозволу Вашого хірурга можна поступово повертатися до виконання звичних фізичних вправ та інших навантажень. Залежно від особливостей організму терміни реабілітації можуть незначно відрізнятися. Щоб маммопластика мала позитивний результат, потрібно обов’язково відвідувати всі призначені лікарем консультації та виконувати його рекомендації.

Так, для покращення кровообігу в шкірних покровах рекомендуються повільна ходьба та прогулянки на свіжому повітрі. У цьому під час відновлення важливо не допускати підвищеної пітливості дома оперативного втручання, т.к. це уповільнює процес загоєння. Тому обмеження фізичних навантажень, які має маммопластика, – це необхідність, і його потрібно суворо дотримуватися.

Чи можна засмагати на сонці та відвідувати солярії після збільшення грудей?

Як куріння впливає на процес реабілітації?

Куріння викликає скорочення судин, що веде до зменшення кількості крові, що надходить з киснем в шкіру, уповільнюючи таким чином загоєння в місці оперативного втручання. Для швидкого відновлення лікарі рекомендують утриматися від будь-якого виду куріння до і після збільшення грудей на термін від 2 до 5 тижнів. Якщо Ви не можете назавжди відмовитися від цієї шкідливої ​​звички, то обов’язково запитайте про тривалість обмеження на консультації, і маммопластика буде успішною.

Як може змінитися чутливість соска?

Мамопластика може вплинути на сприйнятливість шкіри соска: можливе зниження чутливості соска і грудей в цілому. Ці зміни можуть бути як тимчасовими, так і постійними, але здебільшого сприйнятливість нервових закінчень у місці проведення операції відновлюється протягом півроку після втручання.

Чи може вагітність вплинути на збільшення грудей?

за посиланням та за тел.: +38(067)63-48-120, +38(044)39-09-690, +38( 061) 21-40-333.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.