Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення грудей до або після пологів: вирішуємо дилему

Пружний та красивий бюст – мрія кожної дівчини! На допомогу приходить мамопластика – одна з найпопулярніших операцій естетичної хірургії. Однак у майбутніх мам виникає логічне питання: коли краще робити збільшення грудей до або після пологів?

Про всі нюанси розповідає пластичний хірург клініки Vidnova .

Операція збільшення грудей до або після пологів?

Протипоказань збільшення грудей до пологів немає. Однак на консультаціях я завжди рекомендую дівчатам робити операцію ПІСЛЯ вагітності та годування дитини. Коли родину сформовано, а пацієнтка не планує ще дітей. Це стане гарантією стабільного результату збереження форми молочної залози.

Важливо розуміти, що всі природні процеси – вагітність, лактація, зміна ваги (набір, схуднення) відбиваються на грудях. Як на натуральному, так і з встановленими імплантатами.

Чи збереже бюст ідеальну форму після пологів та вигодовування? Питання індивідуальне. Багато залежить від генетичних особливостей дівчини: щільність шкіри, здатність регенерувати, початковий стан залози і т.д. Тому ймовірність зміни форми залози та необхідності подальшої корекції є.

Мені знайома ситуація: зробила груди і завагітніла. Але можу запевнити, що в цьому немає нічого страшного. У мене є пацієнтка, яка народила двох малюків після маммопластики.

Особливості збільшення грудей до пологів

Якщо дівчина не народжувала, але хоче зробити маммопластику, у неї планах немає вагітності, і, звичайно, для проведення хірургічного втручання присутні показання, я завжди проводжу методику, що щадить:

  • встановлення невеликого обсягу імплантатів;
  • повне збереження молочних проток.

Сучасна хірургія пропонує безпечне збільшення грудей – «безшовну методику» (установка імплантатів за допомогою аксиллярного доступу – через пахву), шви, що саморозсмоктуються. Пацієнтки швидко відновлюються і за кілька днів можуть виходити працювати.

Збільшення грудей після пологів

Відновлення втрачених форм відбувається за допомогою пластики молочної залози. Для створення ідеальних форм може знадобитися як збільшення грудей, так і збільшення з додатковою підтяжкою. Усі нюанси обговорюються індивідуально на консультації.

Я рекомендую приходити до пластичного хірурга через 6 місяців після завершення вигодовування, коли бюст набуде остаточної форми. Тоді фахівець зможе підібрати необхідну методику.
Для отримання wow-ефекту молодим мамам я рекомендую сумісні операції – одномоментну пластику бюста та підтяжку живота (абдомінопластику).

Чи можна годувати грудьми після встановлення імпланту?

Звісно! Найчастіше імпланти встановлюються під грудний м’яз. Вони не взаємодіють з тканинами і не торкаються молочних проток. Відповідно не заважають процесу утворення молока. Під час операції пластичний хірург також зберігає протоки. Лактація зберігається – у майбутньому грудне вигодовування можливе.

Чи потрібно міняти імпланти після грудного вигодовування?

Ні! Сучасні імпланти, які ми використовуємо у клініці, встановлюються на все життя та мають довічну гарантію. Дівчина може вести активне життя з ними – стрибати з парашутом, займатись дайвінгом.
Вони змінюються лише за бажанням пацієнтки. Допустимо, дівчина захотіла змінити обсяг молочної залози. Тоді можливе коригування – заміна імплантів на великі.

Щоб записатися на консультацію до пластичного хірурга Світлани Работенко, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.