Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення грудей: міфи і правда про мамопластику

Збільшення грудей – одна з найпопулярніших пластичних операцій. Незважаючи на це, з нею пов’язані багато міфів і стереотипів, які лякають жінок. Головна причина цього – брак об’єктивної інформації про нюанси та особливості маммопластики. Ми розкриваємо застарілі міфи і розвіюємо їх.

Міф 1. Імплантат може луснути

Міфи про це родом із 90-х, коли збільшення грудей робили за допомогою фізіологічного розчину. Сучасні імплантати відрізняються високим ступенем надійності та безпечні для здоров’я жінки. Вони витримують тиск приблизно 90 кілограмів на квадратний сантиметр. Багато виробників показують з імплантатами такий фокус – ними проїжджає вантажівка, і вони залишаються цілими.
Сучасні вироби не деформуються, а тим більше не вибухають через зміни атмосферного тиску. Збільшення грудей не обмежує жінку. Вона може спокійно пірнати, плавати під водою та літати у літаку.
Потрібно враховувати, що імплантати пошкоджуються від механічних впливів, наприклад ударів або падінь. До розриву може призвести удар об кермо під час ДТП, удар ножем, попадання кулі. Звертаю увагу, якщо розрив стався, – це не страшно та не небезпечно для життя! Висококогезивний (щільний) гель, яким наповнені імплантати, не випливає через свою щільну структуру, схожу на желе. Але імплантат доведеться замінити.

Міф 2. Анатомічні імплантати кращі за круглі

Однозначної відповіді немає. Збільшення грудей – це бажання жінки, а ось вибір імплантатів для цього більше рішення фахівця. Пластичний хірург, безумовно, враховує побажання жінки, але остаточне рішення залежить від вихідних анатомічних даних пацієнтки.

Міф 3. Імплантати викликають рак грудей

Це питання вивчалося багатьма фахівцями, є багато досліджень. Їхня суть така: рак молочної залози у жінок з грудними імплантатами зустрічається не частіше, ніж у жінок без них. Таким чином, збільшення грудей не впливає на частоту виникнення раку, а імплантати не заважають діагностиці.

Міф 4. Імплантати потрібно інколи змінювати

Розраховувати на довічне носіння імплантатів можна. У примусовому порядку вони не змінюються лише за показаннями. Усім пацієнткам, які зважилися на збільшення грудей, може знадобитися повторне хірургічне втручання. Але не тому, що імплантати зіпсувалися. Їх змінюють, коли хочуть зробити повторну операцію маммопластики для зміни розміру грудей, коли відбулася травма, що порушила цілісність імплантату, або у разі незадоволеності косметичним результатом після збільшення.
Якщо жінку не турбують імплантати, встановленими 5 чи 10 років тому, їй комфортно, їх міняти не потрібно. До речі, силікон має термін придатності до двохсот років.

Міф 5. Операцію зі збільшення грудей можна робити лише взимку

Звичайно, а також навесні, влітку та восени. Збільшення грудей можна робити цілий рік. Єдине, варто врахувати, що під час реабілітації компресійну білизну не можна знімати протягом двох тижнів. У прохолодний час його зручніше носити та приховувати під одягом, ніж улітку.
Цікавий факт: збільшення грудей найчастіше роблять у Бразилії, а там середньорічна температура – ​​30 градусів із плюсом. Робіть висновок.

Міф 6. З імплантами не можна займатися спортом та вести активний спосіб життя

Варто розуміти, збільшення грудей – це така сама операція, як і інші. Вона передбачає обмеження протягом періоду реабілітації. Необхідно утримуватись від занять спортом у перші два місяці після маммопластики. Потім можна поступово переходити до фізичних навантажень.
Мільйони жінок із імплантатами ведуть активний спосіб життя. Вони не обмежують себе – стрибають із парашутом, займаються дайвінгом, катаються на лижах, стріляють із лука.
У моменти активних фізичних навантажень трохи розширюється або скорочується оболонка імплантату. Через це виникають дрібні бульбашки повітря усередині нього. Ефект тримається 24-48 годин, проходить сам, абсолютно безпечний для здоров’я жінки та цілісності виробу.

Міф 7. Збільшення грудей роблять усім однаково

У сучасній медицині використовується лише персоналізований підхід.
Збільшення грудей передбачає вибір імплантатів – круглі або анатомічні форми. Розрізняються способи їх встановлення – під м’яз або під молочну залозу, а також розрізи – в пахвовій западині, під грудьми, по ареолі соска. Тому кожне збільшення грудей, по-суті, унікальне. Головне – досвід, кваліфікація та професіоналізм пластичного хірурга.

Запрошуємо Вас до клініки «Vidnova». На консультації ми визначимо, як краще саме для Вас провести операцію маммопластики. Виберемо спосіб, який найменше травмує тканини грудей, не залишить видимих ​​рубців і подарує якісний результат.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором клініки за тел. або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.