Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення грудей суперлегкими імплантами B-lite

Збільшення грудей – одна з найпопулярніших пластичних операцій. Сьогодні кожна дівчина може стати володаркою ідеального погруддя! Важливим моментом підготовки до операції є вибір відповідних імплантатів. Грамотний пластичний хірург рекомендує їх, виходячи з анатомічних особливостей пацієнтки та її побажань. Справжнім проривом пластичної хірургії стали легкі грудні імплантати B-lite! Завдяки їм мамопластика проводиться без додаткової тяжкості для організму.

Клініка Vidnova проводить операції зі збільшення грудей з використанням легких грудних імплантатів B-lite у Запоріжжі та Дніпрі.

Імплантати B-lite: особливості

Імплантати нового покоління B-Lite – справжня інновація у хірургії збільшення молочних залоз . Їхня головна перевага полягає в невеликій вазі. Імплантати B-lite легші за силіконові аналоги на 30%! Збільшення грудей суперлегкими імплантами B-liteрозриву ендопротезу мінімізована.

Імплантати B-lite: перевага

Швидке відновлення. Завдяки невеликій вазі B-Lite реабілітація після маммопластики проходить максимально комфортно та швидко. Больовий синдром знижений, а відновлення займає короткий проміжок часу. Згідно з науковими дослідженнями, кожна друга дівчина, яку встановлено B-Lite, підтвердила, що реабілітаційний період суттєво знижений. Через 1 добу після збільшення грудей легкими грудними імплантатами B-lite пацієнтка із рекомендаціями від пластичного хірурга їде додому.

Природний вигляд та відчуття. B-lite імпланти відгуки пацієнток дуже позитивні. Дівчата говорять про те, що груди після збільшення виглядають максимально натуральними і м’які навпомацки.

Довготривалий результат. Ультралегкість імплантатів зберігає результат операції зі збільшення грудей на довше стабільним. На молочну залозу після збільшення у разі менше діє гравітаційна сила.

Імплантати B-Lite відповідають усім стандартам та вимогам, безпека продукту доведена науково. Вони отримали марку «CE» та схвалення комісії Європейського Союзу. Сьогодні вони встановлені сотням тисяч дівчат, які здійснили свою мрію про ідеальні та легкі груди!

Клініка Vidnova працює із імплантатами нового покоління B-Lite.

Пластичний хірург клініки Vidnova консультує безкоштовно у Запоріжжі та Дніпрі. Запис за тел.: (096) 214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.