Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення грудей: як відбувається операція

За статистикою, кожну третю дівчину не влаштовують розмір чи форма погруддя. Пластична хірургія, а точніше – мамопластика, стає паличкою-виручалочкою, яка допомагає набути бажаних пропорцій та подолати психологічні комплекси.

Перед тим, як зважитися на операцію, дівчата зважують усі «за» і «проти». Рішення приймати набагато простіше, коли зрозумілі всі нюанси хірургічного втручання.

Розповідаємо, які методи збільшення грудей застосовуються, як проходить операція і який має бути післяреабілітаційний період.

Показання до збільшення грудей

Операція зі збільшення грудей виконується як за естетичними, так і за медичними показаннями . До них відносяться:

  • незадоволеність розміром, формою бюста;
  • зміни молочної залози після вагітності, грудного вигодовування – сильне провисання (птоз), яскраво виражена асиметрія;
  • вікові зміни – втрата тонусу шкіри.

Перед тим, як пацієнтці роблять маммопластику, вона приходить на консультацію до пластичного хірурга. На індивідуальній зустрічі лікар визначає свідчення до втручання та приймає рішення про його проведення. Безумовно, з огляду на побажання дівчини.

Консультація у пластичного хірурга клініки Vidnova Світлани Работенко безкоштовна у Запоріжжі та Дніпрі. Фахівець приймає пацієнтів із інших міст України.

Протипоказання

Хірургічне втручання не рекомендується дівчатам, які не досягли 18-річного віку. А також за наявності тяжких хронічних захворювань, онкології, порушеннях згортання крові.

Як вибрати імплантати

Як роблять операцію зі збільшення грудей? Звісно, ​​за допомогою встановлення сучасних силіконових імплантатів.
Їхній вибір – компроміс між побажаннями пацієнтки та рекомендаціями лікаря.

На консультації у пластичного хірурга Світлани Работенко дівчина зможе приміряти зовнішні сайзери, а також буде проведено 3D-моделювання. Це дозволить побачити майбутні зміни погруддя ще до втручання. 3D допомагає визначитися із вибором форми, розміру силіконового ендопротезу.

Доступи для встановлення імплантатів

Чимало дівчат на консультації запитують – як вставляють імпланти в груди? Операція зі збільшення грудей передбачає встановлення силіконових ендопротезів за допомогою 3-х найпоширеніших доступів.

Субмамарний. Популярний метод для встановлення. Розріз робиться в природній складі підгрудної. Рубець лягає чітко під залозу і згодом стає максимально непомітним. Його перевага – можливість встановити імпланти будь-якого розміру.

Періареолярний. Розріз робиться по нижньому краю ареоли, де проходить межа темної та світлої шкіри. Доступ дозволяє не тільки виконати збільшення, але й застосувати підтяжку молочної залози (мастопексію), а також скоригувати (зменшити) ареолу. Методика рекомендується жінкам, які вже народжували.

Аксилярний. Його часто називають «безшовним» методом збільшення залози. Установка відбувається через пахвову западину. Таким чином, на тілі немає видимих ​​слідів оперативного втручання. Рубець – 3-4 см знаходиться в природних складках пахвової западини.

Перевага сучасної пластичної хірургії – високий рівень безпеки. Усі методики зберігають молочні протоки, тому жінка у майбутньому зможе годувати грудьми.

Вибір наркозу

У клініці Vidnova за умовчанням всім пацієнтів використовується сучасний інгаляційний наркоз на Севофлуране. Він відрізняється легким входом у глибокий медикаментозний сон та забезпечує швидкий вихід без галюцинацій.

Особливості операції

Перед тим, як пацієнтки роблять пластичну операцію на груди, вони проходять обстеження та здають аналізи нашій клініці. Виходячи з результатів, ухвалюється рішення про проведення операції.

Безпосередньо перед операцією пластичний хірург робить на тілі пацієнтки розмітку спеціальним медичним маркером. Це “орієнтири” для виконання розрізу.

Лікар формує «кишеню» та вставляє силіконовий імплантат. Потім ушиває рану косметичним швом. Для прискорення загоєння рубця у клініці використовується спеціальний медичний клей для шкіри.

Мамопластика завжди проводиться під загальним наркозом. Тривалість визначається обсягом втручання. Найчастіше 50 хвилин -1 год.

Збільшення грудей: період реабілітації

Пацієнтка знаходиться у клініці 1 добу. Потім вона їде додому, отримавши поради від пластичного хірурга на першому плановому огляді.

Важливий етап післяреабілітаційного періоду – носіння компресійної білизни. Спеціальний бюст носиться цілодобово протягом 2 тижнів; потім ще 2 тижні його можна надягати на ніч.

Повністю перейти на звичайну білизну пацієнтці можна через 1 місяць.

Активні заняття спортом, відвідування саун, бань, басейну, поїздки на море рекомендовані через 2 місяці після втручання.

Щоб записатися на прийом, достатньо зв’язатися з адміністратором за тел.: +38(096)214-03-33 або залишити онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.