Обирай зручний спосіб зв'язку:

Збільшення губ, уколи ботокса, контурна пластика обличчя – салонні процедури?

Більша частина прекрасної статі, вперше замислилися про омолодження, жодного разу не відвідувала пластичного хірурга, і навіть, у більшості випадків, не замислювалася про це. Багато хто вважає, ніби відвідати центр пластичної хірургії варто лише тоді, коли настане крайній випадок, а турбувати хірурга з різних «дрібниць» не варто. Існує думка, що передумови для походу до центру пластичної хірургії у Запоріжжі мають бути вагомими. Однак, це далеко не так: пластичний хірург – це багатопрофільний фахівець з багатим досвідом і великими знаннями, він здатний виконувати і складні, витончені операції, і проводити ін’єкції, що коректують.

Сьогодні в нашій країні частина процедур, які виконує центр пластичної хірургії в Запоріжжі, представлені і в косметичних салонах. Здебільшого це саме ті процедури, які не вимагають серйозного втручання, наприклад, малоінвазивні: ін’єкції ботоксу, збільшення губ, мезотеропія, контурна пластика обличчя та інші.

Але в будь-якому випадку, незалежно від того, куди Ви відправитеся на виконання процедур: до косметичного салону чи центру пластичної хірургії в Запоріжжі, Ви повинні точно знати, як вони проводяться, і яких заходів безпеки необхідно дотримуватися!

Руки, в які Ви потрапите: косметологічний кабінет та центр пластичної хірургії у Запоріжжі

Є кілька важливих аспектів у будь-якому втручанні в організм, які Вам необхідно буде перевірити, незалежно від того, оберете Ви центр пластичної хірургії у Запоріжжі чи косметологічний салон. Перший аспект: дуже важливо щоб якість препарату, який Вам будуть вводити, була високою. Другий аспект: кваліфікація фахівця повинна відповідати процедурі, яку Ви збираєтеся виконувати!

Перш ніж починати процедуру, зберіть інформацію про косметичний кабінет або центр пластичної хірургії в Запоріжжі, дізнайтесь про хірурга або косметолога. Попросіть показати диплом про вищу освіту, сертифікати якості продукції, дозвіл на провадження цього виду діяльності. Важливо поцікавитися досвідом роботи Вашого фахівця.

Якщо косметолог закінчив одні лише курси і не має медичної освіти, то він, швидше за все, має лише базові знання, яких буде недостатньо для проведення складних процедур, що зачіпають серединні та глибокі шари шкірних покривів та м’язи. Такому фахівцю можна довірити роботу з поверхневими шарами, наприклад проведення масажів, виконання масок і обгортань.

ін’єкції ботоксу, і збільшення губ та інші процедури.

Центр пластичної хірургії у Запоріжжі: ін’єкції ботоксу

Ін’єкції ботоксу є однією з найзатребуваніших малоінвазивних процедур, які проводить центр пластичної хірургії Запоріжжя. Ця процедура допомагає ефективно і на тривалий період, до півроку, розгладити зморшки. Механізм дії досить простий: після точного введення ботулотоксину в потрібну область, робота нервового закінчення, що відповідає за роботу м’язи, що формує зморшку, нейтралізується. Це дозволяє розслабити м’яз і цим розгладити зморшки.

На обличчі людини величезна кількість нервових закінчень та 52 м’язи, що відповідають за міміку, мовлення, моргання та іншу діяльність. Тому дуже важливо при виконанні ін’єкції знати місце, куди необхідно ввести укол. Адже у разі помилки летальний результат, звісно, ​​не настане, але життя на півроку може ускладнитися можливими наслідками: асиметрією особи, неможливістю відкриття одного із віків тощо.

Тож будьте уважні при виборі фахівця. Важливо щоб, щоб уникнути помилки, лікар розбирався у будові людського тіла та місцезнаходження м’язів! В даному випадку центр пластичної хірургії в Запоріжжі досить надійний варіант, але і в косметологічних салонах нерідко можна знайти висококваліфікованих косметологів.

Центр пластичної хірургії у Запоріжжі: пластика обличчя

Безопераційна контурна пластика обличчя передбачає вирівнювання рельєфу, зменшення зморшок, перетворення рис обличчя шляхом введення під шкіру своєї очищеної жирової тканини або гіалоуранової кислоти. Ця процедура також входить до переліку послуг, які надає центр пластичної хірургії у Запоріжжі. Ефект контурної пластики триває протягом року, після чого процедура може повторитися.

Правильне використання наповнювача допоможе уникнути появи гематом, ефекту «комочків» та інших похибок. Тому, незалежно від того, куди Ви звернетеся: до центру пластичної хірургії у Запоріжжі чи до косметолога, переконайтесь у кваліфікації лікаря!

Центр пластичної хірургії у Запоріжжі: збільшення губ

У пошуку ідеальної форми губ прийнято звертатися до салонів краси, але центр пластичної хірургії у Запоріжжі також має цю процедуру у переліку своїх послуг. При цьому збільшення губ у клініці проводить пластичний хірург. Процедура збільшення губ передбачає запровадження гіалоуранової кислоти в заздалегідь розмічену область губ. Важливо правильно вибрати місце, в яке вводитиметься препарат, для того, щоб бажаний результат був досягнутий без ускладнень. Необхідно, щоб фахівець, який виконує цю процедуру, мав певні знання та навички!

Бережіть своє здоров’я та красу!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.