Обирай зручний спосіб зв'язку:

Життя після ринопластики: історія пацієнтки

Ринопластика (пластика носа) в Україні набирає популярності – вона стабільно посідає друге місце серед усіх операцій естетичної хірургії. Скоригувати форму носа та покращити зовнішній вигляд хочуть багато дівчат. Але як не розгубитися у великій кількості клінік, які пропонують свої послуги та зробити правильний вибір? Звісно, ​​варто звернути увагу на відгуки пацієнтів, які вже зробили операцію ринопластики в Україні.
Пропонуємо прочитати реальну історію нашої пацієнтки Олени.

Про бажання зробити операцію

Олена – життєрадісна та цілеспрямована дівчина. З дитинства її заповітною мрією було виправити форму носа. Дівчину не влаштовувала «родзинка» від природи – довгий з горбинкою та опущеним кінчиком ніс.

ринопластика в Україні фото
Альона до операції

Спочатку Альона звернулася з цією проблемою до іншого фахівця, який запропонував їй безопераційну методику корекції носа. Вона погодилася, бо дуже боялася хірургічного втручання. Фахівець встановив мезоніти. Ця методика на недовгий час допомогла, але потім нитки почали запалюватися. Це завдавало дискомфорту і псувало зовнішність нашої героїні.
Тоді Олена зрозуміла, що єдиний вихід для неї – операція ринопластики в Україні. Вона розпочала пошук інформації, дивилася фото до та після, читала форуми та відгуки. Вибір був очевидним – клініка Vidnova.

Ринопластика в Україні: як проходить

Олена прийшла до Vidnova на консультацію до пластичного хірурга Світлани Работенко у 2014 році. Спілкування настільки сподобалося дівчині, що вона одразу ж визначилася з операцією та обрала дату.

ринопластика фото1
Ринопластика в Україні передбачає візуалізацію майбутнього результату. Світлана Работенко за допомогою комп’ютерного моделювання створила нову зовнішність своєї пацієнтки.
Пластичний хірург провела відкриту ринопластику та витягла встановлені раніше мезоніти.

Про реабілітацію

Операція ринопластики в Україні передбачає швидкий період реабілітації. Олена трохи хвилювалася через можливі набряки та синці, на як виявилося, даремно. Пацієнтку постійно підтримував персонал клініки. Через 2 тижні дівчина вийшла на роботу. рино фото 1

Про нове життя

Ринопластика повністю змінила життя Олени. Вона повірила в себе та відчула смак життя. Зараз у дівчини улюблена робота, вона багато подорожує світом, але не забуває про клініку Vidnova та Світлану Работенко.

Ринопластика в Україні доступна кожному! Надихайтеся на нове життя, сповнене любов’ю!

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.