Обирай зручний спосіб зв'язку:

Життя після збільшення грудей

Клієнтки естетичних хірургів порівнюють збільшення грудей з переродженням. Їх життя умовно поділяється на два етапи: до і після операції. У цій статті ми хочемо розповісти, що чекає пацієнток відразу після операції, з якими можливими труднощами вони можуть зіткнутися і як ці труднощі можна подолати. Завдяки цій інформації реабілітація після маммопластики пройде простіше, а отриманий результат радуватиме більше.

Фізичний стан організму після маммопластики

Багато пацієнток переймаються тим, що реабілітація після маммопластики може бути хворобливою. Але це абсолютно безпідставно. Кваліфікований фахівець ще до операції розрахує та пропише відповідні знеболювальні. Тому при повному дотриманні його рекомендацій реабілітація проходить комфортно та безболісно.

Бажаючим зробити збільшення грудей жінкам потрібно готуватися до того, що груди після маммопластики можуть набрякати і спочатку навіть виглядати асиметрично через це. Цей дискомфорт згладжується носінням компресійної білизни. Це обов’язкова вимога для успішної реабілітації. Щодо швів, то перші два тижні на них накладається стерильна пов’язка. Після цього шви заклеювати не потрібно.

Спорт після маммопластики

До звичного собі способу життя пацієнти повертаються поступово, у міру відновлення організму. Цей процес триває 2 місяці. Після цього часу можна знову повернутися до заняття звичними видами спорту, але тільки з дозволу хірурга, що оперував Вас. Також важливо пам’ятати, що в перші три – шість місяців після втручання допустимо займатися лише легкоатлетичними видами, від важких силових та кардіо-навантажень варто утриматися.

Результат після маммопластики

 • Схуднення або набір ваги;
 • Вагітність та грудне вигодовування.
 • Як це може вплинути на зовнішній вигляд і форму грудей? Шкірні покриви внаслідок внутрішніх змін в організмі поступово розтягуються і молочні залози починають опускатися, через що може бути потрібна додаткова корекція.

  Завдяки сучасним медичним технологіям пластична хірургія сьогодні втілює в життя такі бажання людей щодо їхньої зовнішності, які зовсім недавно здавалися фантастикою. Щоб переконатися в цьому, Ви можете записатися на консультацію до пластичного хірурга і розповісти йому про проблеми, що турбують у зовнішності. Будьте здорові та прекрасні!

  Автор:

  Работенко Светлана Анатольевна
  Работенко Світлана Анатоліївна

  лікар-хірург вищої категорії

  Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

  Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

  Коли зійдуть набряки після ринопластики?

  Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

  Ботокс для обличчя

  Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.