Обирай зручний спосіб зв'язку:

Зморшки навколо очей: як досягти ідеального результату?

Що в першу чергу видає справжній вік людини? 2/3 жінок по всьому світу без вагань та в один голос скажуть – мімічні зморшки. Природа людини така, що ближче до 30 років на обличчі вже можуть виявлятися перші вікові зміни. Це природний процес, якого не варто боятися. Але якщо Ви вирішили прибрати зморшки навколо очей, то в Клініці «Vidnova» знають, як вирішити цю проблему.

За допомогою простого інтернет-пошуку легко дізнатися про те, що сьогодні у світі існує безліч способів усунути зморшки навколо очей. Але чи всі вони є ефективними? Адже здоров’я – це не жарт, і втративши його якось, можна більше ніколи не повернути. Одне можна сказати точно – перш ніж піддавати себе невідомій процедурі, потрібно дізнатися про неї думку компетентних людей.

Блефаропластика як спосіб омолодити погляд

Блефаропластика дозволяє протягом години прибрати зморшки навколо очей і омолодити погляд мінімум на 10 років. Такого результату не дає більше жодна косметична чи медична процедура, а результат її зберігається на тривалий час. Це підтверджено як науковими дослідженнями, а й особистим досвідом тисяч пацієнтів.

Блефаропластика повік – пластична операція, спрямована на видалення та підтяжку надлишків шкіри в періорбітальній ділянці (навколо очей). З її допомогою можна кардинально поліпшити свою зовнішність:

  • усунути нависання верхніх повік;
  • видалити мішки, «грижі» та вікові припухлості під очима;
  • прибрати зморшки навколо очей.

Вибираючи спеціаліста для проходження цієї хірургічної процедури, необхідно обов’язково звертати увагу на рівень його кваліфікації та досвіду. Тому що всі маніпуляції, потрібні для того, щоб усунути зморшки навколо очей, проводяться в безпосередній близькості від очних яблук.

Щоб звести всі ризики до мінімуму, хірург-професіонал не лише призначить необхідні обстеження, а й надішле свого клієнта на додатковий огляд до окулістів. Відсутність протипоказань у комбінації з професіоналізмом хірурга – запорука успішної операції. Таким чином, прибрати зморшки навколо очей і забути про них на тривалий час можна лише за пару днів.

Завершальний штрих – ін’єкційні методи створення краси

Блефаропластика – це найкращий спосіб прибрати зморшки навколо очей, а отриманий результат безперечно здивує та порадує. Але пластична хірургія неспроможна зупинити дію законів природи. Згодом складки у куточках очей почнуть з’являтися знову. Невже знову буде потрібна операція?

Прибрати зморшки навколо очей можна, вдавшись до малоінвазивної процедури ін’єкції ботокса. У ході цієї процедури лікар внутрішньом’язово вводить спеціальний препарат, який нейтралізує певні нервові закінчення, внаслідок чого потрібний м’яз розслаблюється, а ділянка шкіри, закріплена за нею, розгладжується. Таким чином можна розв’язати поширені проблеми як жінок, так і чоловіків: 1. -32-300×198.jpg” alt=”” width=”300″ height=”198″ />

  • прибрати зморшки навколо очей;
  • усунути складки шкіри на лобі та переніссі;
  • вивести зморшки в області губ та носогубної складки.

У чому перевага хірурга перед косметологом?

Сучасні косметологічні кабінети пропонують різні варіанти комплексного на шкіру її омолодження. Але щоб прибрати зморшки навколо очей за допомогою «уколів краси», краще звернеться до пластичного хірурга, а не до косметолога. Тому що через особливості своєї роботи хірург краще знає будову людського організму, а значить і місце ін’єкцій зможе розрахувати найточніше.

При огляді хірург точно визначає проблеми клієнта, і радить, як їх можна усунути. Також слід зазначити, що консультація пластичного хірурга в Клініці «Vidnova» абсолютно безкоштовна.

Автор:

Работенко Светлана Анатольевна
Работенко Світлана Анатоліївна

лікар-хірург вищої категорії

Анестезія (наркоз) під час пластичної операції

Питання про спосіб знеболювання, його якість та безпеку найчастіше задають пластичному хірургу клієнти на консультаціях. У цій статті йтиметься про те, який наркоз і яка анестезія сьогодні застосовується при пластичних операціях.Що таке анестезія (наркоз)? Наркоз – стан глибокого сну, який пацієнта занурюють штучно. Він супроводжується відключенням деяких рефлексів та больових відчуттів. При цьому пацієнт не […]

Коли зійдуть набряки після ринопластики?

Будь-яке хірургічне втручання викликає природну реакцію організму, корекція носа не є винятком. Набряклість після ринопластики з’являється у 95% пацієнтів. У процесі реабілітації загоєння відбувається відносно швидко, здебільшого набряклість спадає протягом 1-3 тижнів.

Ботокс для обличчя

Омолодження – один із основних напрямків діяльності сучасної косметології. Застосування ін’єкцій ботулотоксину типу А (БТА) є однією з найпопулярніших та безопераційних методик збереження молодості.