Обирай зручний спосіб зв'язку:

Терентьєва Вікторія Олегівна

Терентьева Виктория Олеговна

Терентьєва Вікторія Олегівна – має 10-річний досвід роботи з мікроскопом і була у першій десятці лікарів-стоматологів України, хто підхопив хвилю лікування кореневих каналів із методикою їх збільшення.

Скільки пам’ятає, її приваблювало все, що можна зробити руками. І коли настав час визначитися з професією, вибір був очевидним – лікар-стоматолог, бо в цій справі можна себе реалізувати і як художник, і як ювелір, і як лікар.

З 2004 року Вікторія Олегівна працювала у центрі патології голови та шиї (ГМКЛ № 4 м. Дніпропетровськ), де вивчала хірургічне лікування захворювань та травм щелепно-лицьової області.

2005 року закінчила Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю «Стоматологія».

З 2005 по 2007 рр., проходячи інтернатуру у клініці Вітадент (м. Запоріжжя), з перших місяців було вирішено, що основним напрямком роботи надалі буде ендодонтія.

2008 року Вікторія Олегівна пройшла спеціалізацію за спеціальністю «Стоматолог-терапевт». З цього ж року почала працювати з операційним мікроскопом у клініці Вітадент та викладати на кафедрі хірургічної та терапевтичної стоматології Запорізької державної медичної академії.

Після закінчення інтернатури Вікторія Олегівна у складі офіційної делегації від України регулярно бере участь у таких міжнародних симпозіумах та з’їздах як Europerio, Carl Zeiss Symposium, European Society of Endodontology Congress, International Federation of Endodontic Associations World Endodontic Congress.

 

Список маніпуляцій:

– лікування важкодоступних каріозних порожнин;

– лікування глибокого карієсу та оборотного пульпіту із збереженням нерва;

– лікування постійних зубів з глибоким ураженням та несформованим коренем у дітей та підлітків;

– ендодонтичне лікування молочних зубів, під якими відсутнє зачаток постійного зуба;

– лікування зубів із тріщинами;

– діагностична ревізія зубів раніше лікованих ендодонтично (визначення показань до збереження або видалення зуба, визначення наявності або відсутності мікротріщин хірургічним та нехірургічним шляхом, визначення наявності прихованих перфорацій);

– ендодонтичне лікування зубів;

– Вилучення штифтів, культових вкладок, сторонніх тіл з кореневих каналів;

– резекція верхівки кореня та цистектомія з мікрохірургічним доступом;

– спрямована аутотрансплантація та реплантація зубів;

– Лікування травм зубів.