Обирай зручний спосіб зв'язку:

Вініри

Голлівудська посмішка давно зійшла з екранів телевізорів у повсякденне життя. Гарні, рівні, білі зуби тепер доступні для кожного! Варто лише звернутися до стоматолога та встановити спеціальні тонкі пластини – вініри. Вони кардинально перетворюють зубний ряд і дарують сліпучу усмішку на довгі роки. Стоматологія нового покоління в Запоріжжі в клініці Vidnova пропонує встановити ультрасучасні та якісні керамічні вініри.

ВІНІРИ: ПОКАЗНИКИ ДО УСТАНОВКИ

Вініри – ультратонкі накладки або пластинки (0,4-0,6 мм), які встановлюються на передню поверхню зубів або на всю зону посмішки. У клініці Vidnova керамічні вініри виготовлені з високоякісної кераміки, яка надає зубу ідеально правильної форми та природного відтінку, при цьому зберігаючи природну прозорість.
Сьогодні керамічні вініри відгуки від пацієнтів отримують лише позитивні та є найбільш затребуваними конструкціями в естетичній стоматології.
Вони рекомендовані до встановлення при:

  • неправильна форма, розмір та положення зуба;
  • сколах, переломах («спортивні» травми), тріщинах, загострених краях зубів;
  • нерівний зубний ряд;
  • діастемі (проміжку між центральними зубами), трьом, як альтернативу ортодонтичному лікуванню (брекет-системам) і протезування;
  • зміні забарвлення (потемнінні, жовтизні, «плямах») зубної емалі;

Вініри не тільки коригують недоліки зубного ряду, роблячи усмішку сліпуче красивою, а й служать додатковим захистом емалі.

КЕРАМІЧНІ ВІНІРИ: ЕТАПИ УСТАНОВКИ

Вініри

1. Консультація. Стоматолог-протезист з’ясовує природу проблеми, з якою до нього звернувся пацієнт, ретельно обстежує ротову порожнину та дає рекомендації щодо можливості її вирішення за допомогою вінірингу.
Важливий нюанс: перед встановленням пластин проводиться Лікування карієсу, “https://vidnova.ua/lechenie-desen.html” target=”_blank” rel=”noopener”>ясен, каналів зуба, також необхідно виконати професійне чищення зубів (зняти наліт та зубний камінь).
Стоматологія нового покоління у Запоріжжі у клініці Vidnova застосовує лише індивідуальний підхід до пацієнта. На консультації фахівець підбирає майбутній колір накладок зубів за спеціальною шкалою, виходячи із даних пацієнта.

2. Прикладка. Для пацієнта виготовляється діагностична модель вінірів. Вона дозволяє “приміряти” нові зуби і провести їх “тест-драв”. Безумовно, це лише тестова модель, яка складає уявлення про майбутні зміни (форму зубів та їх колір).

3. Обробка зубів. Після затвердження параметрів вінірів зубний ряд готується до фіксації. Стоматолог-протезист, використовуючи ультрасучасний дентальний мікроскоп Carl ZEISS EXTARO 300</ a>, сточує до 0,6 мм зубної тканини, не ушкоджуючи її. Стоматологічна оптика дозволяє виконати обточування, не торкаючись емаль зуба! Висока точність забезпечує повне прилягання пластини до обробленої поверхні, що значно збільшує термін служби керамічних вінірів.

4. Створення та встановлення. Керамічні вініри виготовляються протягом 1 тижня. Готові пластини фіксуються спеціальними фотополімерними матеріалами.

Керамічні вініри після установки не потребують спеціального догляду. Вони не піддаються фарбуванню, зберігають колір та рельєфність. Їхній термін служби становить до 20 років.

ВІНІРИ В ЗАПОРІЖЖІ – ЦІНА

Вартість стоматологічної послуги – вініри в Запоріжжі ви можете дізнатися у розділі «Ціни» або у адміністраторів клініки за тел:+38 (096) 214-03-33.