Обирай зручний спосіб зв'язку:

Вирівнювання зубів та виправлення прикусу у Запоріжжі

Рівні зуби та правильний прикус – запорука чарівної посмішки та впевненості у собі. Але що робити, якщо зубний ряд далекий від ідеального вигляду? Звичайно, звернутися до стоматолога-ортодонта, який допоможе зробити ваші власні зуби красивими та здоровими.

вирівнювання зубів

Вирівнювання зубів у Запоріжжі – одна із спеціалізацій клініки Vidnova. Нашим пацієнтам пропонуємо сучасні системи виправлення прикусу та коригування зубного ряду – брекет-системи (металеві, керамічні, сапфірові), пластини та елайнери (капи).

Показання для ортодонтичного лікування

Вирівнювання зубів – природний процес, який вирішує естетичні проблеми з допомогою формування правильного змикання зубів, тобто. прикусу та їх положення в порожнині рота. Головне завдання стоматолога-ортодонта при вирівнюванні зубів – нормалізувати форму та розмір зубних рядів, скоригувати зростання та розвиток щелепи, створити оптимальне динамічне співвідношення жувальних м’язів.

У разі своєчасного звернення (діти до 6 років) відхилення розвитку щелепного апарату можна попередити на ранніх стадіях. У цьому віці виправлення прикусу відбувається швидше, легше скоригувати зростання щелепи, правильно вивести зуби, що не прорізаються.

Основними показаннями для звернення до ортодонту у Запоріжжі у дорослому віці є:

 • аномалії прикусу;
 • вирівнювання зубів у ряді (скученість, нерівності, тісне розташування тощо);
 • усунення діастеми (збільшений інтервал на передніх зубах) та великих міжзубних проміжків;
 • виправлення зсувів, неправильного нахилу;
 • недорозвинення щелепи;
 • нерівномірне стирання емалі;
 • больові відчуття в області голови, шиї, спини, асиметрія обличчя.

Ортодонтичне лікування дозволяє вирішити проблеми з естетикою та функціоналом зубів у будь-якому віці. Слід розуміти, що старша людина, тим тривалість лікування буде триваліша.

Як проводиться вирівнювання зубів?

Вирівнювання зубів передбачає комплексне ортодонтичне лікування з використанням різних методів та сучасних індивідуальних систем. Усунення різноманітних дефектів зубного ряду може відбуватися як ізольовано, так і включати ортопедичні та хірургічні методики.

Вирівнювання зубів у Запоріжжі виконується шляхом встановлення брекет-систем, спеціальних пластин та елайнерів.

Особливості вирівнювання зубів

Перед встановленням ортодонтичних систем спеціаліст проводить комплексну діагностику стану ротової порожнини. При виявленні захворювань призначається лікування карієсу, лікування ясен (пародонтоз) та каналів, також може застосовуватися професійне чищення.

Варіанти виправлення прикусу

Ортодонтичні конструкції бувають двох видів: знімні та незнімні. Вони відрізняються матеріалами виготовлення та місцем фіксації. Основним способом коригування є брекет-системи. Це незнімні конструкції, що складаються з кількох частин:

 • набір мініатюрних осередків (замків), що кріпляться на окремі зуби;
 • силова дуга (пластина) з інертного сплаву, через яку чиниться тиск;
 • кріплення (лігатури), що з’єднують замки брекетів із дугою.

Вони надають постійний тиск на зуби, змушуючи їх поступово зміщуватися.

Клініка Vidnova для вирівнювання зубів у Запоріжжі пропонує три види брекетів:

 • Металеві. Найміцніші та доступні за вартістю конструкції, комфортні при використанні. Мають високу біосумісність з організмом людини, не містять нікель. Єдиний мінус металевої системи – вона помітна при носінні. Їх часто використовують у дитячій ортодонтії.
 • Керамічні. Виконані із кераміки. Виглядають набагато естетичніше за металеві, малопомітні, стійкі до фарбування.
 • Сапфірові. Система виконана зі штучно вирощених сапфірів та відрізняється прозорістю. Максимально непомітні на тлі зубів пацієнта, не забарвлюються, не темніють.

Незнімні конструкції встановлюються на період від кількох місяців. Точний час визначає спеціаліст індивідуально. Брекет-системи у клініці Vidnova відповідають усім міжнародним стандартам якості та виконані з високоякісного матеріалу.

Пластини для вирівнювання зубів

Вирівнювання зубів знімними системами – пластинами, найчастіше застосовується у дітей до 10 років, у яких кістки ще ростуть, або для закріплення отриманого результату після інших методів ортодонтичного лікування. Причина в тому, що цей апарат просто утримує зуби в заданому положенні, але не рухає на відміну від брекет-систем.

Вирівнювання зубів капами

Прозорі капи для виправлення прикусу – це сучасне вирівнювання зубів без брекетів. Сьогодні це комфортний спосіб виправити нерівний зубний ряд. Знімна капа щільно прилягає до зубів, чинить постійний тиск, дозволяє коригувати багато недоліків прикусу. Вона абсолютно прозора і тому не помітна на зубах.

До переваг елайнерів відноситься можливість зняття на час їди. Носити прозору капу необхідно безперервно не менше 20-22 годин.

Переваги ортодонтії у Vidnova

Команда клініки – досвідчені, компетентні спеціалісти, які регулярно вдосконалюють свій рівень знань, проходять профільне навчання, тримають руку на пульсі всіх новацій у стоматології.

Стоматологія Vidnova оснащена сучасним обладнанням, інструментами та найкращими матеріалами. Для пацієнтів створено комфортні умови, результати лікування гарантуються. І найголовніше – комплексний підхід до вашого здоров’я.

Ціна вирівнювання зубів у Запоріжжі

Вартість вирівнювання зубів завжди визначається індивідуально на консультації. Фахівець складе послідовний план лікування, детально розповість про майбутні процедури та озвучить остаточну вартість.

Докладніше з цінами ви можете ознайомитись у розділі «Ціни » або у адміністраторів клініки за тел:+38 (096) 214-03-33.

Оберіть мову для перегляду контенту

Українська Русский