Обирай зручний спосіб зв'язку:

Замковий Вадим Вікторович

Замковой Вадим Викторович – пластический хирург Центра "Виднова"

Замковий Вадим Вікторович – пластичний хірург в Україні з двадцятирічним стажем активної та плідної роботи у сфері ортопедії, а також загальної, реконструктивної та естетичної хірургії.

Кваліфікація

Як спеціаліст, Вадим Вікторович починав з ортопедії та травматології, які вибрав як основну спеціалізацію в Українському Державному Медичному Університеті. Престижний освітній заклад Вадим Вікторович закінчив у 1994 році та до 1997 проходив інтернатуру. Паралельно лікар освоював інші межі своєї професії, наприклад, успішно вивчав нетрадиційну медицину у профільному інституті, який закінчив у 1996 році.

Із самого закінчення Медичного університету Вадим Замковий постійно підвищував свою кваліфікацію, доки не вирішив присвятити себе пластичній хірургії. 2000 року він пройшов інтенсивні курси пластичної хірургії за спеціальністю «Ринопластика». А ще через три роки освоїв також маммопластику (збільшувальну та реконструктивну), абдомінопластику та хірургічне омолодження. Навчання Вадим Замкової проходив у Москві, яка на той момент могла запропонувати більш розвинену базу знань із пластичної хірургії.

Вадим Вікторович багато років працював як пластичний хірург у Києві. Він брав активну участь у Першій Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання естетичної та реконструктивної хірургії молочної залози» (проходила у 2004 році у Києві), де хірурги з усієї країни ділилися досвідом та здобутими навичками. Конференція дала потужний поштовх до розвитку галузі.

Як справжній професіонал, Вадим Замкова постійно підвищує свою кваліфікацію. За десять років він освоїв найсучасніші методики естетичної хірургії: такі, як ліпофілінг, пластика та омолодження особи, риносептопластика, пластика тіла та кінцівок та інші.

Вадим Замковий – один із найуспішніших пластичних хірургів в Україні. Він входить до складу Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів. Лікар продовжує поєднувати хірургічну та ортопедичну практику, а також мануальну терапію.

Досвід роботи

Щорічно Вадим Замковий успішно проводить близько 300 хірургічних операцій.

Медичний стаж Вадима Вікторовича налічує 20 років. Лікар Замкової відомий як пластичний хірург у Києві, Запоріжжі, Дніпропетровську (Дніпрі) та інших містах України.

Крім того, Вадим Замковий – висококваліфікований мікрохірург, який успішно лікує ушкодження сухожиль, нервів та судин.

Досвід та практичні навички цього хірурга допоможуть Вам перетворитися, стати привабливішими та молодшими, зберегти красу в будь-якому віці.

Вадим Вікторович працює у клініці пластичної хірургії «Vidnova» у місті Запоріжжі, яке функціонує при багатопрофільній клініці «Мотор Січ».

Перелік операцій, що виконуються

Всі види пластичних операцій на обличчі:

Пластичні операції на грудях:

Пластичні операції тіла:

Пластичні операції для корекції фігури: